Багато хто з нас замислювалися про те, яким же чином можна підвищити відвідуваність сайту. А задумавшись, бралися випробувати методи, запропоновані Інтернетом, дуже скоро переконуючись, що ці методи не працюють. І тоді виникала думка: невже відвідуваність сайту або блогу – всього лише справа випадку, або доля обраних? Насправді це не так. І щоб довести це, ми наведемо 7 по-справжньому дієвих рецептів, які дозволять вам підвищити відвідуваність сайту навіть не в десятки, а в сотні разів.
За словами фахівців, для кожного сайту важливі не випадкові відвідувачі, а ті, хто не тільки повертається на сайт знову і знову, але і рекламує сайт в Мережі, роблячи це тому, що сайт йому дійсно подобається. Щоб це сталося, ви повинні дотримуватися наступних принципів:

1. В першу чергу ви повинні робити сайт, який буде цікавий не вам, а вашим відвідувачам. Для цього вивчите процентне співвідношення запитів Рунета, щоб з’ясувати ту тему, яка цікавить людей більше всього, спочатку просування і оптимізація сайту під Яндекс і Google, а потім вже і інші підтягнуться. Якщо ви візьметеся розробляти її, то автоматично отримаєте зацікавленість максимально великої аудиторії.

2. Обов’язково розігруйте на вашому сайті призи. Вас ніхто не змушує виставляти в якості призу автомобіль престижної марки, але навіть самий простенький мобільний телефон або тостер змусить відвідувачів не тільки реєструватися на вашому сайті, але і приводити туди знову і знову, щоб дізнатися підсумки розіграшу. І пам’ятайте, що ви обов’язково повинні ці заклик віддавати. Тоді виграв, пишаючись собою, не раз і не два розмістити посилання на ваш сайт в Мережі, розповідаючи про те, як він виграв приз – щасливчики.

3. Обов’язково зробіть так, щоб будь-який бажаючий міг завести на вашому сайті блог. І вас не повинно хвилювати, що він буде писати в цьому блозі. Звичайно, порушувати закон не слід, але навіть якщо ці блоги будуть використовуватися в якості платформи для посилань, не турбуйтеся хоча б тому, що таким чином ви зможете отримати велику кількість постійних відвідувачів, які стануть приходити на ваш сайт чи не кожен день. Зрозуміло, що даний рада більше підходить для великих інтернет-проектів.

4. Обов’язково подбайте, щоб на вашому сайті була комфортна реєстрація та зручна система залишення коментарів. Чим вони простіші, тим краще. Дослідження показали, що саме складність заповнення форм реєстрації та коментів відбивають охоту реєструватися і залишати коментарі, що майже 95 відсотків відвідувачів сайтів. Ось де дійсно палиця о двох кінцях, адже якщо скасувати модерацію коментів, то сайт відразу починають завалювати мотлохом…

5. Так само можна використовувати принцип, який називається «нагорода за уявні заслуги». Суть її така: кожен зареєстрований відвідувач вашого сайту почне отримувати бали за відвідування, за коментарі, за розміщені пости. Загалом, за все, що завгодно. За підсумками отриманих балів в кінці місяця ви будете розігрувати якийсь приз. Як результат – буде рости не тільки кількість відвідувачів, але і зовнішні посилання на ваш сайт.

6. Приємне спілкування на сайті — ще одна важлива умова, що сприяє поверненню відвідувачів знову і знову. Постарайтеся зробити так, щоб від кожного розміщеного на сайті поста виходили дружність і доброзичливість. Тоді відвідувач, випробувавши несподіваний для досить злобного і агресивного Рунета душевний спокій комфорт, захоче повертатися до вас знову і знову, допоможіть йому знайти друзів на вашому сайті і він залишиться з вами на довгі роки. Поважайте своїх відвідувачів, і вони дадуть відповідь вам відданістю.

7. Так само можна оголосити нагороджується призами конкурс на кращий пост. По-перше – це позбавить вас від необхідності постійно поповнювати сайт новим контентом. По-друге, збільшить кількість відповідей на пошукові запити, які будуть вести на ваш сайт, і, по-третє – залучать додатково кількість відвідувачів, які знову і знову буде повертатися до вас, щоб прочитати коментарі, залишені під і постами. Згадайте, який рух відразу було на форумі Мауле, коли він оголосив щомісячний приз за кращу статтю у 1000 доларів ?

Як бачите, всі запропоновані методи дуже прості. Але головна їх перевага не в цьому, а в тому, що вони дійсно ефективні. Спробуйте втілити їх у життя, і ви побачите, що це дійсно так. Ну і самі розумієте, що це далеко не повний список порад про те, як можна збільшити відвідуваність сайту. Трохи приросту дасть вам розкрутка через твіттер, щось додасть SEO, щось купівля постових і гостьових постів. А потім набігає пристойна сума.

Схожі записи

  • Оптимізація тексту
  • Низька відвідуваність сайту – робота над помилками.
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Урок 21. Збільшення трафіку природними методами
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Зв’язок унікального контенту і збільшення трафіку