У минулій статті про життя було обіцяно кілька оглядів, сьогодні буде про те, як можна купити статтю для сайту, ну і ясна річ про те де можна купити потрібну статтю. Перед необхідністю покупки готових статей встає рано чи пізно більшість блогерів. Спочатку, коли я заробляв свої перші гроші на біржах копірайтингу, то ніяк не міг зрозуміти просту річ: навіщо купувати статті якщо можна їх написати. Як же я тоді помилявся. Тепер коли кількість блогів на які мені доводиться писати статті наближається до десяти, питання про купівлю готових статей для сайтів постало руба. Особливо в моменти, коли просто реально немає часу. Тоді я заходжу на біржу, швиденько беру придивилася статтю (поки що медичну тематику) і після деякого редагування закидаю на блозі. Тому то і я став придивлятися до всіх місцях, де можна купити хорошу статтю, за прийнятну ціну.

На початку цього тижня, мою увагу привернула нова біржа унікального контенту — PayText. Біржею її назвати складно, в іншому як і багато інших, у вигляді відсутності торгів. Продаж ведеться від імені власника статті, і нічого не ускладнюючи, назвемо це, як іменують її власники PayText.Ru — «Магазин унікального контенту». Великий каталог, збудований за категоріями і ділиться на розділи, різноплановість контенту, все сприяє задоволенню високих вимог. За щоправда кажучи засмутило не велика кількість статей. 800-1000. Але на увазі молодості сайту це і не дивно. Враховуючи, що проект нещодавно з’явився і тільки набуває популярності у користувачів, зайшов сюди через кілька днів, і що мене вразило, наповнюваність новими статтями не перестає рости.
Зручність і простота знаходження потрібної статті, може спокусити навіть самого примхливого користувача. Клікаючи на необхідний розділ, перед вами відкривається частина тексту, частота ключів вставлених у матеріал, і посилання з можливість перевірки на унікальність в різних пошукових системах.

Окремим рядком про ціни. Коротко, вони більш ніж доступні. Приміром, за тисячу знаків з вас попросять всього п’ятдесят центів, і при об’ємі в три-чотири тисячі символів ваші витрати складуть від 1,5 до 2 доларів. І це з урахуванням тексту без пробілів. Так само крім готового матеріалу, є можливість замовлення своїй статті, копірайту, або виправлення вже наявної, рерайта. І різниця між ними становитиме приблизно тридцять центів. Магазин обмежує клієнта тільки в розмірі статті, п’ять тисяч знаків, а в іншому все на ваш розсуд, від тематики до стилю. Скажу ще про один плюс даного ресурсу. Будучи постійним замовником, магазину, ви непомітно для себе, але відчутно для вашого гаманця, накопичуєте знижки, що діють на всі тематичні розділи PayText.Ru і покупка статей стає все дешевше. На завершення доповню, і ви, мабуть, з цим погодитеся. Прийшовши в новий супермаркет за покупками, і розуміючи, що вас влаштовують ціни, асортимент товару, обслуговування і дієвість, рідкісний покупець перестане користуватися його послугами. Завжди простіше звернутися до продавця за необхідним товаром, ніж шукати виробника.

В цьому і полягає вся принадність PayText.Ru відсутність ймовірності проблем з текстами, їх власником є магазин. Якщо перед вами вже встає питання про покупку статей, то не зайвим буде зареєструватися в PayText, заодно і порівняйте ціни з іншими біржами копірайтингу.

Схожі записи

  • Біржа копірайтингу — заробляй!
  • My-publication — ще одна професійна біржа копірайтерів!
  • Біржа копірайтерів Миратекст — мінімум зусиль, максимум зручності!
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?