Після того, як Садовський заявив, що Яндекс скасовує посилальне ранжування багато вебмайстрів і оптимізаторів всерйоз зажурилися. Чи жарт, адже ще пару років тому основний дохід вебмайстрів йшов саме від продажу посилань. Якщо чесно, то я з ностальгією згадую ті часи, гроші буквально текли до тебе в руки. Причому задоволені були і оптимізатори, адже не треба було готувати з будь-якими користувацькими факторами, купив посилань і ти в топі. Якщо не потрапив в топ, значить купив мало посилань ? Зараз з посиланнями стало набагато гірше, але не думаю, що про них можна забути.

Просто зауважив, що посилання по як і раніше працюють, нехай і не так добре як раніше. Якось глянув, що один мій сайт яндекс не сильно любить відвідувати пишеш статті, а потім виявляєш, що минуло два тижні а стаття так і не в індексі. Ну не звик я до такого, особливо коли бачиш як з upgoing.ru вона влітає в нього за лічені години. Бувало що і за хвилини, але це скоріше виняток. Так от, взяв і прикупив трохи нормальних вічних посилань на цей сайтик і щоб ви думали — яндексу це сподобалося. В топ по ключам сайт звичайно не виліз, але от яндекс став індексувати набагато швидше, адже все те було куплено з п’ят посилань. От і подумалося мені, а що якщо купити десяток-другий посилань з нормальних трастових сайтів, може яндекс це оцінить і стане зазирати ще швидше, а заодно і видачі додасть.

Одне можу сказати точно, що посилання з раніше працюють, не так добре як раніше, але працюють. Раніше можна було купити вагон дерьмовых посилань і насолоджуватися топом, зараз такий підхід не прокотить. Але хороші посилання, які максимально добре вписані в текст і виглядають як природні будуть працювати і далі. У пошуках нормальних сайтів я і забрів на біржу PR.Sape, поки що задоволений тими можливостями, які там з’явилися. Справа в тому, що моє перше знайомство з PR.Sape відбулося тоді, коли вони запускали «новинний удар» хто в темі, той згадає. Але тоді мені це було не потрібно, та й можна було купувати дешеві посилання з ротапоста, блогуна і GGL. Ага, затарився так, що тепер доводиться їх відсівати щоб вилізти з під фільтра Google.

Ну а тепер виявив що PR.Sape досить сильно еволюціонувала, додалося безліч цікавих можливостей, так що вирішив зробити про цю біржу невеликий обзорчик. Щоб уникнути купи різних скріншотів і пояснень, на подобі «натисніть сюди», «натисніть тут» і так далі, записав кілька відео. Адже краще побачити і почути, ніж просто побачити ?

PR.Sape або Gogetlinks, хто краще?

Для затравки маленьке відео, де спробуємо визначити, яка біржа посилань буде краще, GGL або PR.Sape

Отже, якщо ви уважно проглянули відео, то зрозуміли, що питання, хто краще не варто, тому що трапляються моменти, коли на одному і тому ж сайті можна купити посилання в GGL і PR.Sape за різною ціною. Не думаю, що ви будете настільки дурні, щоб купувати там, де дорожче, навіть якщо це і буде найкрутіша біржа посилань. Я просто додав PR.Sape в свій набір оптимізатора, і деяку частину посилального бюджету витрачаю тут. Якщо ви ще не знайомі з цією біржею, то спеціально для вас записав ще одне відео, де ми швиденько пробіжимося по тим можливостям, які можна використати на PR.Sape.

Більше всього на PR.Sape мені сподобалася можливість оплати за вічні посилання в розстрочку на півроку. Дуже зручна штучка, яка дозволяє розподілити бюджет по місяцях. Якщо пояснити на пальцях, то вийде так. Припустимо у вас бюджет в 100$ в місяць на посилання, вартість одного посилання 10$. Таким чином у перший місяць на GGL ви б купили 10 посилань, потім у другий місяць ще десять, потім в третій місяць ще десять, ну і так далі. Скажімо, за півроку ви б купили 60 посилань, з яких перші 10 посилань мали б піврічний вагу, ну а останнім було б пару тижнів від народження. Не потрібно пояснювати що чим старше посилання тим краще.

А ось при тих же цінах і тому ж бюджеті можна купити в PR.Sape відразу 60 посилань в перший місяць і оплачувати їх вартість протягом півроку. В результаті у нас всі 60 посилань будуть обростати часом. Є ще купа інших корисних речей, але ж ви подивилися відео, тому і так вже все знаєте. Не будемо повторюватися.

Одним словом, пробуйте і складайте свою власну думку по цій біржі посилань.

Схожі записи

  • Просування сайту за допомогою бірж посилань