В наш час працівники, які приходять на співбесіду до роботодавця, часто задають йому питання. «А є в Вашій кампанії наявність кар’єрного росту?» При цьому роботодавець задає питання відповідь. «Чому Ви хочете піти з попереднього місця роботи?» Що саме Вас не влаштовує в роботі? Кандидати, які претендують на обрану ними посаду дуже часто, пояснюють причину свого відходу з кампанії, тому що для них відсутня перспектива кар’єрного росту. А на питання «Що у вашому розумінні кар’єрний ріст?» Більшість людей не знають, як все-таки дати правильну відповідь. Адже кар’єра для людини має на увазі професійне зростання та подальше просування за посадою.

Сьогодні існують два види кар’єри – просування по посаді або просування по Вашій кваліфікації.

Що таке просування по посаді?

Просуванням за посадою є набуття людиною необхідного ступеня майстерності. Іншими словами вміння робити якісну, яку інші не вміють робити. Це знання та вміння, яке приховане в нутрії людини і воно не може просто взяти і зникнути. Тому обов’язки працівника при просування по посаді змінюються, а рівень посади залишається на тому ж рівні. Від чого залежить просування працівника з посади? Можливість просування по посаді в компанії залежить від вимірювання ефективності роботи і оцінюється кар’єрним зростанням.
Кар’єра являє собою переміщення на близькі за статусом позиції всередині самої кампанії або виконання певної ролі, яка не має закріплення в даній структурі. Цими людьми можуть бути консультанти, радники, перекладачі і т. д. В роботі трапляються випадки, коли працівники починають поєднувати основну роботу з додатковим заробітком або просто йдуть у вільне плавання і починають будувати свій бізнес.
Переміщення з низу в верх по кар’єрних сходах відбувається у людей творчих професій – дизайнерів, тренерів, програмістів і т. д. А чому фахівець починає просування по посаді? Це пов’язано з тим, що він удосконалює свої професійні навички, які застосовні до його посади. У цьому випадку позиції управління його абсолютно не цікавлять, і у нього немає мети зайняти місце його начальника.

Що таке просування по кваліфікації?

Просування по кваліфікації це пересування, яке передбачає підйом на більш високу посаду кампанії. Кар’єра по кваліфікації полягає в тому, що працівник поступово починає рости на посаді, а згодом починає займати керівну посаду. При підвищенні в посаді збільшується і рівень оплати праці працівника. Наприклад, вакансії топ менеджерів.

Вакансії топ менеджерів.

Для менеджерів сьогодні дуже багато вакансій, кожен працівник може знайти щось своє, що йому подобається і те над чим він хоче постійно працює.

Менеджер з продажу рекламних площ.

Це вакансія містить у собі умови роботи та компенсацію за повний робочий день, посадові обов’язки, які повинен мати працівник і т. п.
Які посадові обов’язки хоче побачити працівника керівник при прийомі на роботу? Це — постійне формування бази потенційних клієнтів, проведення успішних переговорів, підготовка комерційних пропозицій та необхідних презентацій, підписання та оформлення договорів, створення необхідної звітності про виконану роботу.

Менеджер по торговим продажу.
Дана вакансія вимагає від співробітника проведення роботи з клієнтами та створення необхідної реклами для продажу того чи іншого товару.
Які вимоги до працівника в цьому випадку шукає роботодавець?
А він шукає працівника комунікабельність, старанність та формування активної позиції пов’язані яка безпосередньо пов’язана з продажами.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.