Так вже вийшло що днями занесло мене на один новий, але досить перспективний SEO-сервіс. Вже з назви можна зрозуміти, у чому його основна «фішка». Як ви поступаєте, коли хочете отримати відповідь на питання яке вас цікавить? Ну, як же, забиваємо пошукову фразу і дивимося, що нам скаже яндекс або гугл. Зізнаюся, що я і сам так часто роблю, от тільки іноді це сильно напружує. Адже буває, що в пошуках відповіді потрапляєш на яку-небудь гілку форуму, і добре, якщо у неї всього сторінок десять, а буває що і під сотню.

Можливо, хтось скористається сервісом otvet.mail.ru от тільки якщо ваше запитання з області SEO, то конкретної відповіді доведеться чекати дуже довго, ну не крутяться сеошники на «відповідях». Ось під цю нішу seo-питань і створений сервіс SeoFaqs.
Ну треба ж, сайт ніби тільки-тільки почав свою роботу, але на ньому відразу знайшов чимало знайомих блогерів. На скринчике можете побачити деякі з них. Причому це саме ті сеошники, в чиїй компетентності я не сумніваюся.
Для того, щоб почати користуватися SeoFaqs потрібно просто зареєструватися, на що піде не більше кількох хвилин і ВСЕ! Тепер ви можете почати отримувати свої бали. Ой, я зовсім нічого не сказав про окуляри. Справа в тому, що SeoFaq запустив конкурс, який розпочався сьогодні й триватиме до 7 січня, називається він «Я сео спеціаліст» причому конкурс має три напрямки:

— Максимум балів у розділі «Топ експертів» . Бали нараховуються за питання, які ви задаєте, ну і за ваші відповіді на питання інших користувачів. Ясна річ, що питання і відповіді, повинні бути по суті, а не для галочки. Крім гордого іменування «експертами» переможці отримають ліцензію на софт «Seomonitor» і оплачений хостинг на рік від компанії «Dreamhost.com.ua» за тарифом Стандарт. За третє місце, тільки хостинг ?

Хочете приклад? Та будь ласка, я не жадібний, ось дещо з останніх питань:

Легко можете дати відповіді на такі питання? Ну тоді чому ви ще не почали набирати свої бали? А ну бігом реєструватися ?

— Для блогерів. Блогери будуть оцінюватися за кількістю залученого трафіку. Для цього потрібно просто написати статтю, або зробити анонс конкурсу. Приз за 1, 2, 3 місця поки що ліцензія, 700 рублів і 300 рублів відповідно, але хто знає, чи не зросте призовий фонд на Новий Рік…
— Конкурс для ледачих. Так, так — саме для таких як ти! Не хочеш ставити питання, а тим більше на них відповідати, та й писати статтю теж сил немає? Ну тоді просто зроби пару зайвих рухів і ретвитни статтю про конкурс. І можливо саме тебе, випадково виберуть і вручать символічні 100 рублів, крім загальної пошани і поваги, зрозуміло ?

Скажу, що якщо ви новачок в світі seo, то шлях на SeoFaqs вам просто замовлений, якщо ви звичайно хочете швидше отримати відповіді на питання. А враховуючи те, наскільки швидко змінюється обстановка в SEO індустрії, однозначно можна говорити, що подібні сервіси ” питань-відповідей будуть корисні всім. У будь-якому разі, набагато зручніше поставити запитання і трохи почекати відповіді, ніж безцільно переходити від сторінки до сторінки в пошуковій видачі.

Не буду описувати детально, про те як там все на сайті зручненько влаштовано і розбито на категорії, кому потрібно, той і сам зайде на SeoFaqs і розбереться.

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000
  • Новий весняний конкурс від AzartCash з неймовірним призовим фондом в $35000!
  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS