Трохи більше місяця тому, уже писав на блозі про безпеку в онлайні і реалі, в якій так просто ділився деякими нікчемними думками з приводу того, що потрібно йти в ногу з часом і розуміти, що як тільки ваш бізнес стане що-небудь собою представляти, знайдуться охочі погріти на цьому руки. В онлайні ламають блоги, ддосят, щоб отримати винагороду, за те щоб відстали і т. д.

В офлайні справи йдуть не набагато краще — підслуховуючі пристрої, прихована відеозйомка і т. д. Хоча є в прогресі і великий плюс, коли ми самі використовуємо новітні досягнення. А скільки сенсацій виходить, коли хтось зняв злочин на мобільний телефон, або записав важлива розмова на цифровий диктофон. Погодьтеся, адже всякі такі нововведення в наших руках можуть не тільки поліпшити нашу безпеку, але і в окремих випадках взяти за зябра кого треба.

Пам’ятається, деякий час тому дивився забавний ролик в інтернеті, коли даішники гальмували одного хлопця на микрике, а він все це знімав на відео. О-О-О, скільки обурення було, і яке хвилювання, коли вони бачили, що все знімається ? . А згадайте всякі журналістські розслідування на TV, подивишся і розумієш, що прихована запис рулить, та ще як. Дивлюся навіть серед знайомих, деякі обзавелися диктофонами, ну і коли йдуть кудись на важливий прийом, самі розумієте…

Тільки не переборщіть з безпекою, а то просто почнете грати в шпигунів і робити те, чого не слід, але в розумних межах, я тільки за використання цифрової техніки в цілях безпеки. Ну і раджу пам’ятати, що в будь-який момент Ви самі можете потрапити в прихований об’єктив, так що не переборщіть у свята ?

З Новим Роком! Вітаю всіх читачів цього блогу і бажаю вам всього-всього-всього найкращого в Новому Році. Щастя вам і здійснення найзаповітніших бажань!

Схожі записи

  • Спасибі хакеру за дешеві уроки.
  • Впровадження шкідливого коду або як на мене хотіли підняти ТИЦ
  • 10 міфів про захищеності вашого комп’ютера від злому.
  • Система безпеки від комп’ютерних загроз
  • e-mail безпека
  • Злом в Контакті, робимо висновки.
  • Подивимося, послухаємо…