Що не кажи, а отримуєш гаму позитивних емоцій, коли відчуваєш приємні несподіванки. Ось про приємне і хочу написати кілька рядків.
Адвего. Переглядаючи свої старі пости, так і сервіси з яких починався мій заробіток в мережі, прийшло бажання заглянути на адвего, адже кілька місяців навіть і на заходив в свій аккаунт. Заходжу і бачу приємну картинку — реффералы шарудять на славу. І згадалося, що колись і я отак шурхотів, заробляючи свої перші онлайн грошики, які і були потім використані в розвиток цього та інших блогів. Спасибі вам хлопці!

Mainlink . А ось на наступний день вирішив перевірити, що там у нас на рахунку в Mainlink, через яку я продав колись 5 посилань з головної на своїх старих блогах (на blogspot). Посилання подовжують, ну і я раз у 2-3 місяці навідуюся з візитом. І знову позитивна хвиля емоцій, ну хто, скажіть, не буде радий абсолютно пасивного заробітку?

На цьому позитивні моменти, звичайно, не закінчуються. Якщо ви будете цілеспрямовано працювати над своїми проектами, то вони будуть вас радувати і радувати. Вирішив ось днями додати свій блог в яндекс каталог, а за одне і унікальний дизайн замовити. Грошики на ЯК вирішив пустити тільки з тих, що будуть зароблені на блогуні і сапі. Відкрию кіпер і радію маленько, коли бачу, що заповітна цифра в 15к рубликів вже майже готова, ще зняти пару тисяч з GGL і в шлях. Хтось скаже: «Навіщо такі витрати?» Ну, для кого-то витрати, а для кого-то інвестиції в розвиток блогу.

Що ще позитивного? Так вистачає. Став володарем ліцензії програми по розкрутці твіттера — Twidium, юзаю тепер потихеньку. Днями став освоювати rotapost і ladycach, думаю напишу обзорчик днями. Заносило і на SEO-Studio, хлопці просто роблять просування сайту в топ-3, хоча як по мені, так і в топ10 вистачить ? Але в цілому компанія SEO-Studio залишає приємне враження. Нехай на це вистачить, а то боюся перейду на оффлайн і почну вам розповідати про те, що не потрібно ?
Ну і не зайвим буде заглянути на WebAsyst Shop-Script інтернет-магазин, тепер створити свій інтернет магазин стало дуже просто. Та й ніша інтернет продажів зростає з кожним днем, що звичайно не перестає радувати.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.