Так вже вийшло, що тема торгівлі на валютних ринок для мене цікава вже не один рік, балуюсь трохи торгівлею і сам. Якщо не туплю, то депозит стабільно додає відсотків по 20-30 на місяць, але буває і туплю, з цієї причини великі гроші в цю сферу і не вкладаю. Принаймні поки що.

Днями потрапила мені інформацію про одного 23-річного трейдера Алекса Хоупа, який періодично розбурхує пресу туманного альбіону. На цей раз він відзначився в одному нічному клубі PlayGround міста Ліверпуль, де за вечірку злив 204000 фунтів, що приблизно дорівнює 320000$. Хочете поглянути на чек? А нерви міцні? Не боїтеся відчути після цього себе повним нікчемою? Жарт, я вірю, що ми теж колись прийдемо до таких заробітків, ну по крайней мене я ?

Крім Ace Midas, ємністю 30 літрів, яке вважається найбільш дорогим шампанським в світі, було куплено ще купа всякого шампусика поменше, коротше погуділи славно.

Якщо комусь цікаво як же виглядає Алекс, ну назвемо його просто Санек в свої 23 роки, то ось фотка за його робочим місцем, яку я здер з його блогу.

Відразу видно, що харчування у нього хороше, ну хто б сумнівався.

Не знаю як Ви, але я після прочитання подібної інформації отримав ще одного гарненького стусана в свій зад, отаких чарівний пендаля-стимулятор працездатності. Не знаю як довго буде діяти, але поки що працюю. До речі подібна інформація буде цікава тим, хто вважає, що заробити на форексі можна, що це лохотрон чистої води і так далі. Якщо діяти з розумом, то можна досягти успіху на будь-якому терені, навіть якщо хтось вирішить займатися кибесквотингом, хто не в курсі що таке, що почитайте ось тут.

Хоча тупо займатися тим, до чого у тебе не лежить серце. Той же Алекс Хоуп писав, що тяга до валютних ринків у нього була з 11 років. Не дивно, що у свої 23 роки він вже викликає заздрість у багатьох професіоналів. Ну як же це так, трейдер-самоучка і так заробляє. Просто люби те, чим займаєшся і твої труди окупляться сповна.

І добре коли в мережі з’являється все більше блогів, де видно, що автору подобається те, що він робить. Ну от взяти до прикладу блог Олександра Шихова про створення та просування сайтів — http://alexandrshikhov.ru/ потрапив на блог випадково, але дещо цікаве про створення сайтів для себе взяв. Та й не дивно, адже я не вважаю себе спеціалістом у просуванні і супер манимейкеров, мені ще вчитися і вчитися. Впевнений, що кожного є добірка блогів, куди він заглядає постійно. До речі, раз вже торкнувся Алекса Хоупа — йому великий мінус, що не регулярно пише в блозі, бачити не хоче ділитися своїми секретами ?

Схожі записи

  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • А що ви зараз читаєте?
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс за липень: +30,32% (3303$) Абсолютний рекорд!
  • Інвестиції в форекс в травні принесли 563$ або +5,88%
  • Форекс інвестиції в квітні: +9,01% (838$)
  • Памм-інвестування в лютому принесло 8,72% (731$)