Останнім часом, розвинулося купа всяких «нових» залежностей, до яких особливо схильні молоді люди. Хтось настільки підсів на комп’ютерні ігри, що жити без них не може, а хтось щільно залежимо від перебування у віртуальній мережі. На думку психологів, які вивчають нову для нашого суспільства хвороба носить назву «Інтернет-залежність», вам потрібно бити тривогу, якщо з перерахованих нижче тверджень для вас є правильним хоча б 3. Справа в тому, що інтернет-залежність лікується важче, ніж героїнова наркоманія, і при цьому вона не менш небезпечна як для вашого фізичного, так і психічного здоров’я. А крім того вже доведено, що люди, які отримали стійку залежність від Інтернету кінчають з собою в 14 разів частіше, ніж інші.

Не знаю чи можна автоматично визначити всіх манимейкеров, в тому числі і автора upgoing.ru у категорію залежних, адже ми в буквальному сенсі встаємо і лягаємо з інтернетом ? . У мене однак, трьох пунктів не набралося, з чим себе і вітаю, ну а Ви вже самі пройдіться по цьому маленькому тесту і призначте собі курс лікування…

Ознаки інтернет-залежності

1. Ви проводите в Мережі більше 3 годин на день, а у вихідні та святкові години куди більше.
2. Щоранку ви перевіряєте свою поштову скриньку і сторінки в соціальних мережах, навіть якщо знаєте, що знайдете там один спам.
3. Вам все одно, які сайти відвідувати, головне – знаходиться в Мережі і отримувати все нову і нову інформацію, якою ви практично ніколи не скористаєтеся. (Ви можете вийти з твіттера і потрапити на Дальсвязь партнер, а потім перескочити на перегляд роликів у Youtube, після чого вже «осісти» на зовсім іншому сайті.
4. За останні 4 місяці ви мінімум 4 рази видавали себе за іншу людину, невірно вказуючи свій вік, країну проживання і навіть підлогу.
5. Якщо з якихось причин відбувається збій в роботі Інтернету, ви відчуваєте себе знесиленим і хворим.

Так що якщо велика частина з наведених вище тверджень вірна для вас, час бити на сполох, тому що на даний момент перевірених і по-справжньому ефективних методів лікування Інтернет-залежності не існує.

Схожі записи

  • TOP країн з найшвидшим інтернетом.
  • NameTag — удар по анонімності в офлайні, тобі не втекти! 🙂
  • Правда про заробіток в інтернеті або у грошей свої закони
  • Найдоступніші методи збільшення швидкості інтернету
  • Інтернет реклама — засіб отримання прибутку
  • Яким буде Інтернет в майбутньому
  • Чому інтернет так популярний?