Сьогодні мені хотілося б написати пару рядків про один з форумів, які я відвідую щодня. У назві випадково є фраза: «ну або один з найкращих». І це вірно, тому що кращий сайт для мене сьогодні той, на якому я отримав відповідь на своє питання, знайшов те, що шукав. Сьогодні це може бути один сайт або форум, а завтра зовсім інше. Але незважаючи на це, є форуми, які я відвідую щодня, є ті, які час від часу, ну а є і ті, на які заглядаю досить рідко. Якщо комусь цікаво, то п’ятірка моїх лідерів виглядає наступним чином:

1. MMGP.ru — практично кожен раз при вході в інтернеті.

2. Форум Forex-Trend — щодня, іноді можу пропустити деньок інший.

3. Forum.searchengines.ru або просто «Серч» — кілька разів в тиждень

4. maultalk.com або як я його обзываю «форум Мауле» — кілька разів в тиждень

5. masterwebs.ru — кілька разів в тиждень, буває частіше.

Перші дві позиції мого топа лідерів залишаються як правило незмінними, в силу того, що мій экперимент щодо інвестування в памм-рахунки просто зобов’язує мене тримати руку на пульсі. Незабаром до цього списку буде додано ще декілька форумів, благо часу тепер більше і іноді можна зустрітися з модераторами ?

MMGP.ru — форум про заробіток, який я став відвідувати порівняно недавно, але на який підсів досить швидко. Після чергової перепалки з адмінами форека-тренда багато форумчани переселилися на відповідні гілки MMGP, де модератори не такі жорсткі, за що їм окреме спасибі. Переселився і я ? Але не це було основною причиною. Мене вразив трафік — без прикрас, коли я потрапив на форум і побачив що на ньому в даний момент стирчить понад 10 тисяч осіб, то просто обімлів. Ну а тепер скажіть мені, що можна отримати, якщо тусуватися там де є трафік? Та все що завгодно: відвідування на свої сайти, нові цікаві знайомства, замовлення і так далі.

Кому цікаво глянути на відвідуваність, то статистика загальнодоступна, але зрозуміло ключових слів ви там не знайдете ?

Вже пізніше я згадав, що заходив на цей форум і раніше, правда він тоді був трохи інший, навіть згадалося що коли-то в якомусь рейтингу один з моїх сайтів був майже поряд з MMGP. Якщо б сталося таке, то був би на сьомому небі від щастя. Треба віддати належне творцеві форуму, він профі з великої букви, бо зробити такий ривок не кожному під силу. Так, звичайно зіграло роль що Олексій за освітою маркетолог і банкір, володіє англійською мовою і в добавок до всього ще і гарні навички в розкрутці та програмуванні. (Хоча він і сказав, що «погано володію англійською мовою і в програмуванні взагалі нічого не розумію :)), але я йому не вірю ? Але думаю, що основний ключ до успіху криється ось в чому: (з перших вуст)

Труднощів було багато. Пам’ятаю лише, що працював мінімум 15 годин в день. Це реально було моє хобі, яке в подальшому перетворилося на повноцінну роботу.

Знімаю капелюха і схиляюся перед Олексієм, бо така працездатність гідна похвали.

Слід зазначити, що якщо серч присвячений переважно пошуковому просуванню і більшою мірою всього того, що пов’язано з сайтами, то основна тематика MMGP — це заробіток і все що з ним пов’язано, різні хайпи, партнерські програми, великий розділ по інвестуванню, банки, ЕРС і так далі, коротше багато всього. Про пошукове просування — зовсім трохи ? , але про заробіток читати не перечитати. Тому якщо вас більше цікавлять всякі апдейти і пошукові фільтри, то вже краще на серч або до маулу, а от якщо тема заробітку не байдужа, то тут ММГП однозначно варто додати в списки відвідуваних форумів.

Питання творцеві MMGP.ru

Був приємно здивований відкритості такої зайнятої персони, як Олексій (mysilver) — засновника форуму і не пройшов повз можливості задати пару питань від себе особисто, ну і дещо з його попереднього інтерв’ю.

Скільки ви доклали зусиль і часу, щоб форум так далеко обігнав усіх своїх конкурентів і став кращим в РУНЕТІ?

Весь вільний час я вбивав на розвиток свого дітища. Чимось нагадує дитину, за яким треба щодня стежити, навчати, розвивати, годувати Ось вже не думав, що хобі перетвориться у щось більше, повноцінний бізнес.

Мені здається, що вся справа в завзятості, у знаку зодіаку (за гороскопом я козеріг), у правильному менеджменті, який не буде кидати придумані ідеї, а буде реалізовувати їх.

Вивчав інші форуми, бізнеси, в тому числі і оффлайн і впроваджував у нас на форумі. Тестував, перевіряв як працює та чи інша тема.

Перші два роки мотивувало:
вивчення як працює маркетинг на практиці, а не тільки в теорії, яку нам викладали в інституті;
як працює банківська система та інвестування, які ми також вивчали в банківському інституті.
Ось вже не думав, що знання знадобляться.

А з середини 2008 року мотивація була вже не тільки в маркетингу і зацікавленість в тематиці, але і в монетизації форуму різними способами. Але без фанатизму, як це буває на інших подібних ресурсах (навіть на буржуйських форумах ми бачимо, як все рекламою обвішано, а я це дуже не люблю, так як завжди ставлю себе на місце відвідувача).

Чим ви себе мотивуєте? Не знаю, може ви що там особливу їсте, що у вас така працездатність. Мене вразила ваша фраза: «Пам’ятаю лише, що працював мінімум 15 годин в день. Це реально було моє хобі, яке в подальшому перетворилося на повноцінну роботу».

Як не дивно, але мене мотивує на роботу саме відпочинок, подорожі. Це допомагає мені більше креативити, придумувати нові фішки.

Які теми вас цікавлять? Інвестуєте в ті проекти, які обговорюються на форумі?

Основні теми, які мене цікавлять:
— інвестування
в тому числі і ті сфери, які ще не обговорюються на форумі. шукаю нові напрямки, тенденції і тренди
— фінанси (банки, офшори, платіжні системи)

На даний момент намагаюся інвестувати в основному в ті проекти, які сам створюю або беру участь, як партнер.

Насправді завдань так багато, що не встигаю брати участь у тих проектах, які пропонують на форумі.

Прочитав, що модератор форуму отримує дохід, який поступає з реклами та інших послуг, за які береться плата за форуму. Скажіть, модератор отримує з/п від тих грошей, які надходять від реклами саме в його гілці форуму, або це «общак»?

Общак. Виділяється бюджет на щомісячні бонуси модераторам. також активні модератори отримують дивіденди з опціонів або паїв самого форуму.

Запитав це тому, що витікає наступне питання, який вже не раз чув як твердження від «незадоволених» користувачів. Досить пристойну кількість разів, через особисте спілкування дізнавався те, що користувачі дозволяють собі критичні висловлювання проти деяких рекламодавців ммгп, відчувають на собі пильну увагу модератов, які досить щедро забезпечують їх плюшками.

Потрібні конкретні приклади.

(я вирішив не вдаватися в конкретні приклади, бо воно того не варте, щоб витрачати на це час. )

Є модератори, які є рефоводами деяких компаній (наприклад ФГ-тренд, Пантеон) і вони досить жорстко присікають всякі «натяки» на ці компанії.
Як Ви вважаєте це в більшості домисли? Адже незадоволені завжди є і їх чимало, всім то не догодиш.

Скоріше за все домисли. Якщо є якісь конкретні приклади, то давайте їх розглянемо і тоді я зможу сказати напевно.

Що Ви робите щоб така інтенсивна робота не позначилася на здоров’ї? У мене бувають такі моменти, коли очі настільки втомлюються, що я навіть не підходжу до комп’ютера, хоча розумію, що працювати потрібно. Бувають такі моменти у Вас, і що тоді, йдете на прорив будь-яку ціну, або здоров’я дорожче?

Здоров’я дорожче. Останнім часом більше працюю не з комп’ютера, а з мобільного телефону.
Намагаюся оптимізувати роботу так, щоб не доводилося дуже багато приділяти час монітора. багато справ можна вирішувати і по телефону.

Кому цікаво розгорнуте інтерв’ю з Олексієм, можете подивитися.

Особисто мені було приємно поспілкуватися з Олексієм, прямо сам запалився на те, щоб працювати з подвоєною силою, хай і не за 15 годин.

Від себе лише хочеться побажати Олексію успіхів і здоров’я, бо без нього ніяк. Успіху і Вам, всім хто заглядає на upgoing.ru і всього самого-самого в цьому Новому Році. Хто знає, може бути серед вас є хтось, хто скаже: «У нього вийшло, чому я не зможу?» «І візьме і зробить!»

Схожі записи

  • Як заробити новачкові до 10$ в день?
  • Liked.ru — біржа завдань для всіх і кожного.
  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • Компанія, яка краще.
  • Огляд форуму «Rebіll.me»
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.
  • Хочеш знайти кращого — знайди лідера