У цій статті мені б хотілося започаткувати серії статей про те, як збільшити заробіток з googe adsense. Ясна річ що в будь-якому способі заробітку є свої фішки і секрети, не знаючи яких ми можемо отримувати в рази менше ніж могли б. Є подібні фішки і в заробітку з Adsense. Задуматись, над тим що можна значно збільшити свій дохід, працюючи з контекстною рекламою від google, змусив мене один сайтик, на який я сьогодні випадково залетів. Я просто сторопів від того, наскільки грамотно на ньому були вставлені рекламні блоки, прямо як картинки на робочий стіл, та так, що рука тяглася прямо що-небудь натиснути ?

Був час, коли мені важко було зрозуміти, як це я зможу набрати мінімалку в 100$, адже за місяць мій заробіток від Adsense становив жалюгідних 10$. Потім справа стала потихеньку зрушуватися з мертвої точки, пішов маленький ріст, який був обумовлений в першу чергу зростанням трафіку на свої сайти. Сьогодні Adsense дарує мені приблизно 60$ в місяць. У порівнянні з тим, що було на початку це багато, а ось у порівнянні з тим, що я хочу — це явно мало ? .

Трафік всьому голова! Думаю ви збагнули, що трафік — це гроші, потрібно лише грамотно його конвертувати. У випадку з адсенс, заробіток безпосередньо залежить від посещаемсоти вашого ресурсу. Так має значення ще й тематика, але тут не вгадаєш. Наприклад мені з медичного блогу, з відвідуваністю 400, капає більше ніж від форекс блогу з посещалкой в 60 чол/с. Дурниця, що вартість кліка раз в 5, іноді й у 10 разів менше, зате тиснуть на рекламу на медичному у 20 разів частіше. Так що трафік я ставлю на перше місце, а вже потім тематику, CTR та інше.

Експериментуй! Це саме те, на що я хочу звернути увагу у цій статті. Експериментами я і хочу зараз зайнятися, виражатися вони будуть у зміні колірної схеми, заміни рекламних блоків, вставляння тематичних блоків. І хоча я завжди намагався не дратувати читача зайвими рекламними блоками, але всеж вирішив піти на экспериментик, і додав в цей блог про заробіток в мережі, в сайдбар блок 336×280, подивимося наскільки збільшитися дохід.

Так на погляд скажіть, не напружує вас цей блок? Якщо у вас є досвід збільшення заробітку з adsense, буду радий якщо поділіться ними в коментарях.

Ну а я спробую узагальнити той досвід, що вже є, подглять що в рунеті і буржунете ? і видати вам серію статей з усякими сюрприз, спсобными збільшити заробіток від адсенс. Заодно і протестуйте ці секретики на своїх блогах.
І пам’ятайте, що працювати потрібно з розумом, а не до ночі.

Схожі записи

  • Секрети Adsense — розміщуємо рекламні блоки
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • 60 км на велосипеді і прямо на курси Вадима Курило Adsense
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті