Здрастуйте! сьогодні ми поговоримо про заробіток на введенні капчі.

  • скільки можна заробити : 60-100 рублів в день.
  • мінімальні вимоги: посидючість, терпіння і залізні руки.
  • чи варто займатися: якщо немає інших варіантів .

Загальна інформація по заробітку на введенні капч

Капчі придумали, коли спритні програмісти почали писати ботів для реєстрації на різних сайтах. Для того щоб перевірити, хто заходить на сторінку, створили спосіб захисту — ввести символи, які машина розрізнити не може.

Але автоматизація приходить в усі сфери, і для деяких операцій, наприклад, аналізу сайтів через пошукові системи, потрібно вводити багато капчей (адже гугл і яндекс дуже насторожено ставляться до тих, хто відкриває відразу велику кількість сторінок).

Якщо раніше алгоритм captcha складався з набору символів, які система визначала шляхом аналізу всіх варіантів користувачів і вибору найбільш часто зустрічається, то зараз все по-іншому. Тепер вже є recaptcha v2.0, в якій є два слова, текст або картинки. Тому попит на сервіси, які надають послуги автоматичного введення капчі, як був у 2008 — 2010 роках, так і залишився.

Інтернет-заробіток на введенні капчей простий. Ви вводите капчу, вона посилається на перевірку модератору або зіставляється з тим, що ввели інші користувачі. Якщо модератор підтвердив, і більшість на вашому боці-вам її зараховують і нараховують гроші. Все просто.

Кому підійде заробіток на введенні капчі

Заробіток на капчах — досить нудне заняття. Якщо на перших 50-100 штуках вам ще буде цікаво, то далі почнеться пекло: однотипні букви, які часом розрізнити буває дуже складно. Всі хоч раз так стикалися з “це b на малюнку, або поруч з” с ” якась дивна смужка?”.

Це монотонне заняття, що вимагає посидючості. Вам доведеться багато часу проводити за комп’ютером, напружувати очі і постійно стукати по клавішах. Робота не підійде для тих, хто любить щось нове, кидати собі виклик і якось вдосконалюватися.

Та й роботою назвати введення капчі складно-невелика підробіток для тих, хто не може знайти варіант краще.

Сервіси для заробітку на капчах

Раніше найпопулярнішим сервісом по заробітку на капчі був “kolotibablo”. Найцікавіше, що він і зараз залишається в топі навіть на зарубіжних ресурсах. Запит в гуглі “captcha earning sites” видає саме цей сервіс. Значить, його і будемо використовувати для аналізу.

Інші сервіси для заробітку на капчах:

Rucaptcha-називають кращим російськомовним сайтом для введення капчей за гроші. Непоганий інтерфейс, зручний функціонал, низька мінімалка — 15 рублів (на qiwi і яндекс гроші — 16). Платять в рублях – від 7 копійок за правильне введення. За складні капчі дають більше грошей – до 35 копійок за введення. Ще у них є додаток на андроїд.

2captcha-англомовний сайт для заробітку на капчах від тієї ж компанії. Платять в доларах-0.04-0.05 цента за капчу. Схожа система рейтингу. Мінімальні виплати трохи більше – 1 долар на вебмані і 3 долари на paypal. Обидва сервіси – з моментальними виплатами.

Socialink-платформа для просування, але на ній є розділ “антикапча”, там ви також зможете заробити на введенні капчі.

Megatypers-американський проект по заробітку на капчах. Умови виведення досить жорсткі-щопонеділка на paypal, webmoney або btc. Мінімальна ставка – 1 долар на вебмані. Для того щоб потрапити на біржу, вам потрібно ввести один з кодів: b1fl, b1fm, b1fn, b1fo, b1fp.

Як заробляти на капчах

Почати заробляти на капчах просто: не потрібно ніяких спеціальних навичок, портфоліо і утомливих реєстрацій. Досить вибрати відповідний сервіс, вивчити його умови, які найчастіше прописані на головній сторінці, і зареєструватися.

Зараз більшість компаній, які займаються посередництвом, значно поліпшили дизайн, додали свої додатки, і працювати на них стає простіше.

Скільки можна заробити в день на введенні капчі

Для того щоб дізнатися, як все працює зараз, я вирішив самостійно ввести 100 капч, оцінити витрати за часом і стан. Додаю скріншот:

На 100 капчей пішло близько 10 хвилин. Деякі капчі просто дратують. Занадто багато квітів і якісь незрозумілі символи замість букв. Заробити я повинен був близько 4,5 центів. На аккаунт зарахували спочатку трохи менше двох, за пару хвилин інші 2,5 цента пройшли модерацію.

власні відчуття : це просто дико нудно, одноманітно і неприємно для очей і рук. Як людина, яка може друкувати до 40 тисяч символів нескладного тексту в день, я дуже швидко втомився від цього. Може, це просто мої суб’єктивні відчуття, але розгадування 100 капчей дуже сильно втомило.

давайте перейдемо до математики.

За 1000 капчей ви отримуєте 0,42 долара, що за нинішнім курсом — трохи більше 20 рублів. Якщо врахувати, що в капчі в середньому 7 — 8 символів, то виходить, що ви отримуєте 20 рублів за 7500 символів і приблизно 2,5 рубля за 1000 символів. Якось не дуже щедро.

В день ви зможете вводити максимум 2 — 3 тисячі капчей, просто тому що 15-20% з них ви введете неправильно, і їх віднімуть із загального числа. Разом, максимум ви зможете заробити 1 — 1,5 долара за день або 60 — 100 рублів.

Люди, які приділяють такій роботі по 2 — 3 години в день, набирають мінімалку в 15 рублів за 2 дні. Якщо переводити це в години – 2,5 рубля на годину роботи.

Звичайно, в топі є і ті, хто вводить по 6 — 10 тисяч капч. Але, мені здається, це або звичайна реклама, або люди з величезним досвідом, які можуть з закритими очима вводити їх (просто роботи в тілі людей). Іншого пояснення я не бачу.

щоб показати, наскільки це мало:

Працюючи за 8 тисяч рублів на місяць, по 40 годин, ви отримуєте 50 рублів на годину і 400 — за зміну. А тут ми говоримо про 50-100 рублів в день!

Розглянемо іншу альтернативу-рерайтинг . Поверхневий рерайт тексту, з мінімальними вимогами і кострубатою стилістикою буде оцінюватися в 15 — 20 рублів за 1000 символів. Якщо ви володієте швидким набором, то за годину зможете писати по 4 — 5 тисяч символів через тиждень після початку роботи. Разом: 60 – 100 рублів на годину. Але це приблизно.

Звичайно, у більшості сервісів є реферальная система. Візьмемо для прикладу той же колотибабло. На ньому ви отримуєте 10% від заробітку з кожного наведеного реферала. Будемо реалістами. З 100 осіб, яких ви приведете на сервіс, залишаться працювати максимум 10. У підсумку ви будете отримувати ті ж 60 — 100 рублів, якщо зумієте привести 100 чоловік. А для того щоб привести 100 чоловік, доведеться постаратися.

Відгуки по заробітку на капчі

Спочатку я напишу свій відгук про те, як 4 роки тому намагався заробити на капчах.

Почитавши купу статей в інтернеті про те, що заробляти можна майже на всьому, було б бажання, вибрав для себе найцікавіший, як мені тоді здавалося, спосіб “бити бабло”. Тоді ще йшла активна реклама цього сервісу, і я по наївності думав, що ось він — шанс заробляти по 8 — 10 доларів в день, просто набиваючи капчі. Як же я тоді помилявся.

Чесно кажучи, я навіть не вивів зароблені. Мені просто набридло вже після першої сотні. Око замилився, система автоматично відхилила приблизно половину того, що я ввів, хоча за чверть відхиленого я точно був упевнений. І цей спосіб заробітку благополучно пішов до всіх подібних-в розділ”цікавий досвід, повторювати його я не буду”.

відгук про роботу рукапчі:

георгій: ” знайомий з рукапчею з 2014 року. Можу сміливо сказати, що це сайт, який стабільно платить. Причому майже всі платежі приходять за лічені хвилини. Вважаю це головним достоїнством.
З приводу ціни. Ціна, звичайно, маленька. 1 копійка за 1 капчу, за нинішніми мірками це смішно. Будемо сподіватися, що оплату підвищать. За день вдається заробити від 7 до 15-20 рублів на початковому етапі. Перший висновок обмежений 30 рублями. Тут ще є партнерська програма, але я не став розгойдувати цю тему. Напевно, з нею можна заробити в рази більше».

та ж рукапча:

семен: ” скажу прямо: захоплення від проекту я не відчуваю. Так, платить стабільно, мінімальний висновок 15 рублів, виплачують без затримок, і все таке. Тільки особливих грошей тут не заробити. Ці ж 15 рублів в день.
Заробітку 15-30 рублів як в рекламі за годину роботи тут немає. Просто тому що днем такого обсягу роботи не знайти. Єдине, що тут можна заробити побільше, ніж на перегляді реклами”.

В цілому, люди сходяться на думці, що працювати на капчах можна, але ось із заробіткомБудуть проблеми. хорошим заробітком це навряд чи назвеш. Навіть букси при тих же навантаженнях за часом видають помітно більший результат.

Загальний підсумок по капчах

не рекомендую.

Може, серед вас знайдуться ті, кому цей спосіб заробітку припаде до душі, але як на мене — це марна трата сил. Як людина, яка займалася рерайтом” в промислових масштабах”, я знаю, що таке хворі пальці, кисті і втомлені очі. А з капчами цього буде в два рази більше.

Якщо у вас немає інших варіантів-пробуйте, переконуйтеся, можливо, це ваше. Але я не рекомендую цей спосіб заробітку нікому. Для того щоб заробити без вкладень, є альтернативи.

Якщо все ж зважитеся працювати на капчах, то робіть це вночі. Вартість набору збільшується, а капчей стає більше через меншу кількість учасників.