Уфф, ну нарешті добрався до блогу, хоча вже і підсумки давно підвів, і пару обзорчиков заготовив, так днями мене настільки вичавило, що сил не було. Хто торгував на форексі, той зрозуміє що таке збільшується замок, так залокировался, що необережний розрив означав би крах. Тільки дивом удалося вийти і навіть трохи додати на вході американського ринку. Втім, форекс — це вже не та опера заробітку в мережі, про яку б вам хотілося прочитати на цьому блозі. А тому повернемося до нашим маленьким підсумками за лютий і відстрілявшись рушимо далі: до нових знань, до нових висот оптимізації і т. д.

За лютий Google Analytics зафіксував зростання відвідуваність на 7%, щож начебто і не багато, але з таких дрібниць і складаються майбутні досягнення.
12700 відвідувань і 22606 переглядів сторінок, але що для мене більш важливо, так це те, що середня тривалість перебування становила вже 2:09. Хочеться довести цю цифру щонайменше до 3-х хвилин, а це значить, що є де розвернутися ?
Пальма лідерства пошукових систем:
1. Yandex — 5228 відвідувачів
2. Google — 3991
3. Mail — 414
4. Rambler — 200
Практично всі відвідувачі, що прийшли з пошукових систем, прийшли по цільових запитах. Та мені якось і в голову не приходило наростити посещалку за рахунок яких небудь «олімпіад, ванкувера, поросячого грипа» або чого-небудь подібного, та й чи варто?
Розкид запитів досить широкий — від бажання збільшити заробіток від адсенс, до просувань блогу з допомогою конкурсів.

Що стосується заробітку, то принцип Паретто у мене явно не працює, цілковита так сказати диверсифікація:
Адсенс — $
Сапа — $ (за вирахуванням покупки посилань)
Блогун — $
Mainlink — $
Реклама на блогах — $
Ну і ще можете додати по $ c Be2me, Адвего, Textsale. Деякі партнерки я ще не перевіряв, нехай накопичується.
Для білоруських податківців уточнюю загальний дохід склав 0 рублів — все пішло на оплату всякої хрін необхідної для розвитку сайтів, ще довелося і з офлайну докинути ? Так, до речі — дуже задоволений миралинксом, походу 6 закуплених статей виявилося достатньо щоб повернути одному блогу втрачену в минулому аппе 10-ку. Так що від яшки, до наступного апдейту чекаю повернення відібраної десятки від цього блогу.

Абсолютно змінив свої погляди на закупівлю посилань, про що думаю напишу в цьому місяці. Та й взагалі весь дохід наступного місяця буду спрямовувати на своє навчання: купівлю книжок, програм, платних курсів про те, як розкрутити сайт і заробити на ньому. Як не крути, а гроші здатні значно скоротити витрачені зусилля в досягненні поставлених цілей.

Тільки занурюючись в обійми всесвітньої павутини не забувайте, що поруч з вами живі люди, які потребують вашої уваги і турботи. Є речі, які набагато важливіше грошей…

Схожі записи

  • Ну привіт 2013-й 🙂 Найкращий рік у моєму житті!
  • Трохи циферок за квітень
  • Актуальні теми минулого 2009 року
  • Листопад — лентяйничаем, але ростемо!
  • Рік пробалдел — що далі?
  • Червень, підведемо підсумки…
  • Трафік з Яндекса в 280 разів більше Гугла.