Останнім часом я якийсь щедрий став на роздачу всяких «пряників» різних бірж та сеошным сервісів. Ну раз так, то традицію потрібно продовжувати і сьогодні буде пряник на користь міралінкс, щоб реабілітувати її за статтю Міралінкс б’є наповал «якістю» майданчиків, ну і батогом пройдемося ще разок по Solomono, це на додачу до статті про те, як Xtool зв’язався з Solomono і розчарував купу народу.

Так от, перевіряю днями компанії в miralinks, ну і як водиться «візуально» оцінюю якість майданчиків. Ну дай, думаю, гляну по парочці що ж у нас Соломоно показує і після того як глянув, як-то весело стало, ну прямо розводилово якесь і кому вірити?
Ну судіть самі, ось що показує Міралінкс за однією з майданчиків:

Отже на даному майданчику розміщено 514 статей з Міралінкс. Навіть якщо припустити що в кожній з них по 1 посиланням, то виходить що вихідних посилань має бути мінімум 514, хоча насправді в статтях варто в основному по 2 посилання. Ми навіть не беремо до уваги, що сайт можна проставляти зовнішні посилання на інших біржах, або з «доброї волі» тобто даром ?

І що ж ми спостерігаємо в Соломоно (з Xtool.ru):

Очуметь не встати — прямо цілих 2 акцептора і 50 посилань. Можливо хтось скаже: «Дружок, так адже там дані за 12/11/2011 рік за посиланнями з цього часу пройшов вже майже місяць..» Та ну? І що невже стільки змінилося. Ну добре, залишивши Xtool, які бере дані з Соломоно заглянемо прямо до них і візьмемо «свіжі» дані:

На жаль, свіжих даних немає, тому що «бот» соломоно до нього ще не дійшов ? Так що я сумніваюся в тому, що він взагалі є. Тому що 57 сторінок в індексі на 12 Листопада теж бути не могло.

Тут вже я однозначно вірю даними наданими Miralinks, так і іншим сервісам, але вже точно не Solomono. А може в топку цей Соломоно?

Ну а де ви дивіться беки на сайти? Які сервіси використовуєте при аналізі сайтів?

Схожі записи

  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Яндекс просунув непродвигаемое.
  • А що ви зараз читаєте?
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально