Всім доброго часу доби! Сьогодні мені хочеться поділитися з білорусами, як можна заробити 30$ буквально за годину, завдяки ситуації яка виникла з електронними грошима wmb. Хтось запитає, а чому не 40 або 70 чи 100$, а саме 30? Бачите, що заробити можна і більше, якщо виділити під це більше коштів. Не буду писати, скільки доларів я поміняв на білоруські рублі, але давайте обмежимося сумою в 1000$ ?

Вам вже цікаво, що до чого? Ну, не поспішай. Трохи передісторії.

Все було добре, поки уряд Білорусі не наважився взятися за електронні гроші. Після чого стало взагалі чудово ? До цього можна було міняти wmz на wmb отримуючи приблизно 5% зверху від курсу в банку і використовувати ці гроші на оплату комунальних платежів, телефон, покупки у білоруських інтернет-магазинах, ну і так далі. А потім держава стала наїжджати на wmb під приводом боротьби з наркоторгівлею. Не знаю який осів-наркоман стане купувати собі дозу за wmb, але мабуть хтось дуже хоче переконати нас у тому, що саме так і було ?

По-перше, з 1 березня 2015 року було заблоковано рух коштів wmb на всіх гаманцях у кого не було персонального атестата. Але мабуть і цього здалося мало, в бій пішла важка артилерія, на що можна сказати тільки одне: маразм міцнішає. Отже, по-друге, з 15 березня набула чинності постанова правління Національного банку україни №85 від 19 лютого 2015 року, ось деякі його положення:

У постанові сказано, що прийом платежів готівкою від фізичних осіб для переказу на рахунки в банках в цілях покупки електронних грошей здійснюється в операційних касах на підставі документа, що посвідчує особу (довідки, що підтверджує особу) платника. До таких документів належать паспорт громадянина Республіки Білорусь, вид на проживання в Білорусі, посвідчення біженця, паспорт іноземного громадянина або особи без громадянства або інший документ, що його замінює, призначений для виїзду за кордон і виданий відповідним органом держави громадянської належності або звичайного місця проживання іноземного громадянина (особи без громадянства) або міжнародною організацією.

При цьому в касовому обладнанні будуть фіксуватися прізвище, власне ім’я, по батькові (якщо таке є), місце проживання, місце перебування, реквізити документа, що посвідчує особу (довідки, що підтверджує особу) платника.

Коротше wmb тепер можна купити тільки власникам персонального атестата і тільки після пред’явлення паспорта.

А тепер давайте до схеми заробітку. Звичайно не хочеться викликати у податковій багато питань, тому не рекомендую проводити за цією схемою десятки тисяч доларів за місяць, хоча тут все залежить від ваших доходів і оборотів. Отже поїхали. Подальші цифри будуть на моєму прикладі.

1. Йдемо в банк і міняємо 1000$, чому саме тисячу я вже вище писав, ну не було більше на ці цілі ? Курс здачі доларів коливається в середньому від 19950 до 15020 рублів. В моєму випадку за 1000 доларів вийшло 14980000. Далі йдемо в найближче відділення пошти і купуємо на ці гроші wmb. Щоб не викликати багато зайвих запитань можете зробити цю операцію в декількох поштових відділеннях, а то особи у багатьох округлюються коли вони бачать такі великі суми ?

2. Через невеликий час 14980000 перетворюються в 14530600 wmb. Шкода комісія на поповнення поки що 3%, але якщо вам вдасться купити wmb з рук, на форумі, то можна заощадити кілька відсотків.

3. Йдемо на обмінник вебмані. Зараз там спостерігається така картина:

Створюємо заявочку на обмін і чекаємо. На подив курс продовжує знижуватися, дивлюся і облизуюся, але думаю що обмін і за курсом 13990 wmb за wmz можна вважати вигідним.

Отже що ми маємо. 1000$ перетворилося в 14980000. Потім вони перетворилися в 14530600 wmb. Далі втрачаємо 0,8% на подачу заявки, разом залишається 14414350 wmb після чого вони змінюються за курсом 13990 і перетворюються в 1030 wmz.

Може бути, ви вважаєте що перетворення 1000$ в 1030 wmz не варто витрачених клопоту. Ну, хто знає. Якщо купувати wmb з рук, то можна досягти і більшого результату. Слід врахувати, що з моменту написання статті умови ще більше покращилися, курс здачі долара підріс, а курс wmz знизився. Але суть залишається в тому, що ще 3 тижні тому, за 1 мільйон білоруських рублів можна було отримати десь 60-62$ за тією ж схемою. Багато моїх знайомих отримували приблизно стільки, після чого спускали все на алиэкспресе ? Курс wmz був десь 15500-15600. Ну а зараз за той же один мільйон білоруських рублів можна купити вже 70 вмз. Якщо ви періодично витрачаєте трохи грошиків на покупки в зарубіжних інтернет магазинах, то економія на обличчя.

Якщо держава хотіла якось зменшити купівлю імпортних товарів через закордонні інтернет-магазини ввівши обмеження на користування wmb, то схоже, вони домоглися протилежного результату. Якщо у вас ще немає персонального атестата, то раджу витратити трохи грошей і трохи вільного часу щоб отримати його. Чому б не економити раз держава дає нам таку можливість ?

Думаю, що по мірі того, як народ почне просекать цю фішку курс wmz піде в ріст, але поки є можливість — користуйтеся!!!

Схожі записи

  • Як заощадити гроші для інвестування
  • Даунсайзинг: навіщо платити більше, якщо є різниця!