Маючи свій сайт в мережі, або прийнявши рішення про його створення, веб-майстер може переслідувати різні цілі – поділитися зі світом своїми поглядами на вирішення тих чи інших питань, або ж заробити на сайті гроші. І останнє часто стає головною метою більшості веб-майстрів.

Способів заробітку на сайті чимало. Можна створити сайт-візитку і залучати рекламодавців. Вони будуть платити за можливість розміщення на вашому проекті рекламних банерів, біжучих рядків, оголошень, гіперпосилань. Також деякі власники стягують гроші зі своїх відвідувачів за скачування програм, за реєстрацію і т. д. Окрема історія – це інтернет-магазин, тут основний заробіток – це продаж товарів і послуг. Виходить, що способів заробітку в інтернеті чимало. Але, перш ніж користуватися заробленим, необхідно спочатку зробити такий сайт, який привертав би відвідувачів своїм контентом. Іншими словами, проектом потрібен копірайтер – він напише корисні статті, наповнить сайт актуальними новинами і зробить все, щоб ваш ресурс відвідувала цільова аудиторія.

Важливо правильно розуміти роль і значення копірайтера в житті вашого сайту. Людей, які займаються написанням текстів і контенту на замовлення чимало – як чимало і бірж, що пропонують готові статті або їх написання на замовлення. Але якщо перед вами стоїть завдання просувати свій сайт не день, не два і не три – краще знайти «свого» фахівця. Адже доведеться багато чого зробити — написати оптимізовані під пошукові системи статті, зробити рерайт тематичних новин, зайнятися підбором картинок, відповідних по темі та опис товарів, якщо це інтернет-магазин. Завдання копірайтера – це та розміщення оголошень і написання інформаційних текстів, комерційних пропозицій, прес-релізів і т. д. Разом з гарним дизайном, грамотний контент здатний творити чудеса.

Суть просування складається в тому, що один раз і на все життя наповнити контентом ресурс не вийде. Доведеться регулярно його оновлювати, і саме за рахунок вмісту. Ви зможете заробляти, якщо почнете продавати рекламодавцям цільову аудиторію. Саме вона і цікавить тих, хто буде платити за можливість розміщення реклами на сторінках вашого ресурсу. Чим частіше буде оновлюватися контент – тим більше ваш сайт буде подобатися пошуковим системам, що незмінно позначиться на його відвідуваності. Адже найчастіше саме з пошукачів на сайті і потрапляють цільові відвідувачі.

За матеріалами сайту http://www.cool-reklama.ru/

Схожі записи

  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Історія початку без кінця…
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?
  • Як написати хорошу статтю
  • Де замовляти контент для сайту?