Всім привіт! Сьогодні хочу відповісти тим, хто ставив на upgoing.ru питання — скільки заробляють на youtube?. — По різному! ? Ні, реально, я був просто в шоці, коли дізнався скільки вичавлюють з ютуба топові видеоблоггеры. Мова йде навіть не про тисячі доларів в місяць, а про десятки й сотні, дехто примудряється навіть подолати планку в мільйон доларів в місяць.

Ось так-то, тому скільки можна заробити на youtube залежить тільки від вас, ну і трішки удачі не завадить. Потенціал заробітку досить високий і залежить від розкрученості каналу, в першу чергу це такі показники як кількість передплатників і щоденних переглядів. Дохід складається від Адсенс плюс партнерські програми і пряма реклама.

Скільки можна заробити на youtube з 1000 переглядів? У багатьох видеоблоггеров звучить цифра з розрахунку 1$ з Адсенс на 1000 переглядів. Не така вже й велика цифра, але коли щодня десятки тисяч переглядів, то цифра виходить досить значною.

Як дізнатися скільки заробляє на youtube конкретний канал? Звичайно конкретних цифр вам ніхто не розкриє, але є певний сервіс socialblade.com де можна підглянути статистику будь-якого каналу, ну і зорієнтуватися по потенційного заробітку. Записав для вас невелике відео, дивимося на те, скільки заробляю на ютубі деякі особистості:

Потенціал заробітку на ютубі просто величезний і тут все залежить тільки від Вас самих. Зустрічав приклади, коли деякі робили гроші буквально на порожньому місці. Згадалася одна японка, яка тупо організувала онлайн-трансляцію того, як вона їсть за столом. І що ви думаєте, десятки тисяч людей, що приєднуються до неї щодня. Я просто в шоці. У підсумку вона стала заробляти на ютубі набагато більше ніж на основній роботі і стала працювати тільки на себе. ? Ні за що б не подумав, що таке можливо.

Прикладів дійсно сила-силенна, проявіть свій креатив і хто знає, можливо саме Ви станете одним з топових видеоблоггеров? Чому б і ні?

Схожі записи

  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.
  • Біржа динамічних ставок Futuriti — для кого заробіток, а кому й просто адреналін 🙂
  • Як заробити на відео