Багато копірайтери вже переконалися в тому, що ведення свого блогу може бути вигідно з кількох точок зору. Навіть якщо ваші блоги не принесуть безпосередньо вигідних замовлень, на них все одно можна заробити, якщо забезпечити блогу мінімальні «пузомірки», тобто ТІЦ і PR. Однак не завжди у підприємців є достатньо коштів для того, щоб купувати «жирні» посилання на свій блог на біржах.
Є спосіб, які рекомендується використовувати в таких випадках: це так звані гостьові пости.

В чому суть? Припустимо, ви багато і добре пише людина, і хочете просувати власний ресурс по запиту: послуги копірайтера. Для цього вам потрібно опублікувати якомога більше унікальних посад, що містять цей анкор. З цією метою ви отсматриваете в каталогах, в рубриках Інтернет, SEO, Створення сайтів (або просто в пошуковику запит «приймаю гостьові пости») підходящі вам блоги. Потім пишете безпосередньо власнику ресурсу і пропонуєте йому на вибір теми для публікації. Якщо він дасть зворотний зв’язок і відбере одну з них, вам потрібно буде написати пост і надіслати його, чітко зазначивши своє посилання. Після того як пост опублікований і буде проіндексований, ви абсолютно безкоштовно отримаєте релевантну посилання на свій блог.

Кілька порад:

— Будьте ввічливі, лаконічні, демонструйте високі ділові якості. Звертайте увагу на цей фактор і у власників ресурсів, адже тут головну роль відіграє людська порядність і особиста осудність.

— Пишіть не просто унікальний текст, але текст, який представляє практичну користь. Веб-майстер не буде безкоштовно розміщувати пост, не несе особливого сенсу.

— Вибирайте для своїх постів конкретну тему. Професійний seo-копірайтер вміє виокремити суть і висловитися на одну і ту ж тему в десятках варіантів. Звичайно, якщо він розбирається у справі і мислить своєю головою.

— Підбирайте тематику постів безпосередньо під заданий блозі. Щоб це було легше зробити, намітьте список можливих публікацій. Після того як веб-майстер схвалить одну з тем, намагайтеся написати в тому ж стилі, в якому пишуться пости на цьому блозі.

— Розкручуйте свій блог поступово і тільки цивілізованими способами! Спамерів не любить ніхто, у тому числі і пошукові системи.

Використовуйте гостьові пости як один з методів просування: тимчасові витрати рано чи пізно окупляться, оскільки ведуть до збільшення авторитету вашого ресурсу.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?