Продовжую ліквідувати прогалину, що утворився за звітами особистого досвіду інвестування в памм-рахунки. Ще зовсім трохи і Ви зможете стежити за всім у режимі онлайн ? Благо часу в силу ряду подій вже більше писати на upgoing.ru зможу набагато частіше. Довірче управління у жовтні принесло мені +5,27% прибутку, це трохи менше ніж вересневий показник, коли інвестований портфель приніс +7,29%, це плюс і плюс хороший. У банку такий відсоток отримаєш за цілий рік, а тут за місяць, хоча ризик зрозуміло побільше. А значить особисте інвестування керуючих було виправдано.

Але, як кажуть, хто не ризикує той заздрить тим, хто ризикує ? зрештою, досвід можна отримати лише шляхом проб і помилок. Спочатку за досвід доводиться дорого платити, зате потім досвід починає платити за вас.

У жовтні інвестиційний портфель раніше складався тільки з керівників компанії FX-Тренд, які відпрацювали досить успішно. Мінус був отриманий лише за рахунком Potroshitel і Hozyin.


У жовтні портфель складався з 15 памм-рахунків та індексу Prize. Залишив портфель керуючий Fly, якого я замінив на призера конкурсу МУР Kraken. В іншому, портфель залишився таким же як і у вересні. Прибутковість за консервативним рахунками неухильно знижується, особливо у Свена, тому доводиться довіряти все більшу частину портфеля підлозі-консервативним рахунками і агресорам. Така стратегія може бути досить небезпечною, але при розумної диверсифікації можна уникнути серйозних мінусів.

У жовтні, наприклад, найбільший збиток принесли агресори Хозін і Різник, на двох вийшло майже 200$, але інший агресор Валекс цілком відбив цю суму, а інші спрацювали на прибуток. Як то так ?
Коротше я задоволений, чого і Вам бажаю. Будуть питання, запитуйте. Ну а для рефералів безкоштовні консультації це норма ?

Схожі записи

  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Довірче інвестування в серпні принесло 8,67% (919$)