Той, хто знайомий зі мною особисто, знає одну досить цікаву рису мого характеру — іноді я видаю завідомо неправдиве твердження, для того, щоб подивитися на реакцію людей. Ну а в силу специфіки своїх занять, мені часто доводиться говорити у великій аудиторії і я ось таким помилковим твердженням користуюся досить широко. Так ось у минулій статті у мене вийшло щось подібне, коли я вів мову про двох сервісах прогону по соціальних закладках — Gposter і Bposter.

Мною були зроблені наступні твердження:
1. Bposter помер.
2. Gposter і Bposter мають одного власника
3. Gposter прийшов на зміну Bposter, але велика ймовірність, що його чекає та сама доля.
Ну дуже мені хотілося зробити який-небудь призик для тієї людини, яка швидко опустить мене нижче плінтуса, фрази типу: » Та ти що …., який один господар — подивися на хуизы, який помер — дивись він живе, і яка ще тут доля! »
Тільки Апокалиптик швиденько перевірив працездатність Bposter про що і відписався, так що посилання йому від мене буде полюбому — поблукаю по блогу і під Новий рік обов’язково пошлюся. (Просто у мене зараз велика черга за вартовим). Свої посилання обов’язково отримають всі активні коментатори. Ну так не про заохочення зараз мова. Мені хочеться, щоб ви згадали гарну фразу, «не вір, не бійся, не проси«. Тільки давайте застосуємо цю фразу до нашої діяльності в мережі.
Не вір. Не варто приймати на віру, всю ту інформацію, яку ти читаєш в мережі. Це може стосуватися як манимейкерских блогів, так і всіх інших, адже різниці немає. Я можу викласти наприклад финстрип, сапа — 1000$, партнерка така-то стільки, інша стільки — коротше суть ви зрозуміли. У підсумку намалюю зашибісь циферку, щоб кожен, хто зайшов на блог вигукнув: «Ось це дає, я теж так хочу». Нафіга воно мені? А вам воно треба? Адже якщо почати ворушити мізками, то легко можна просікти, де брехня, а де правда. Я глибоко шаную тих людей, які можуть викласти все як є, без всякої там пилу в очі, таких блогерів читаю з превеликим задоволенням.

Не бійся. Не бійтеся експериментувати, так, в процесі всяких проб ми часто приходимо до висновку «Ну і навіщо мені це було потрібно, адже тільки час витратив в пусту!». Так тільки здається на перший погляд, адже ми набуваємо досвіду, а його самі знаєте не проп’єш. Саме боязнь утримує нас від великих звершень, впевнений, що багато хто б стали успішними фрілансерами, якби не боязнь залишити свою нинішню роботу — коть якась, але копійка ? .
Не бійся труднощів, хоча і варто їх прораховувати, адже той-таки відкрити магазинчик, клопоту вистачить, та й обладнання для магазинів на звалищі не валяється, скрізь потрібно вкласти копієчку. Але підрахунок підрахунком, а страх — страх. У багатьох є й фінанси і бажання, а боязко ?
Я от ніяк не можу вручити своїй дружині вести медичний блог, ніби як і заробіток з нього вже майже йде як зарплата, яку вона отримує, працюючи в дитячому садку, ну не хоче і все тут. Щодо доходу — не думайте що він там ого-го, просто зарплата у неї го-го — приблизно 100$ в еквіваленті, такі от у нас в Білорусі зарплати, хоча зрозуміло, що не у всіх.

Не проси. Не просіть у долі подачок, просто починайте ворушитися, пробуйте, рухайтеся в кінці кінців. Не скинеш зайвих кілограмів, якщо лежати на дивані перед телевізором. Коли ти останній раз бігав, або ходив в спортзал, да ладно спортзал — коли ти хоч віджимався від підлоги в останній раз? Ось те-то й воно, зарядку часом ліньки зробити, які вже тут звершення…
Пам’ятаю в статті про стимулі вже писав щось подібне, але ось зараз просто відкрив блог і нахлинуло. Вибачте що не про заробіток в мережі, не розкрив вам чергову полезняшку. Завтра, ну або через день що-небудь напишу, а сьогодні більш щільно тестував Gposter, взяв собі на ньому Pro аккаунт, ну і певні плюси є, як і мінуси…

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.