З чого б це я вирішив завести мову про чорний піар? Так, надійшло до мене днями пропозицію про те, щоб розмістити на блозі статтю про одну партнерку, в якій потрібно полити трохи бруду, мовляв не платить, обманює і так далі. Стаття пропонувалася готова і все що потрібно, це тільки дати свою згоду і почути дзвін монет у гаманці вебмані. І якщо б та партнери дійсно кидала і дурила, то було б набагато простіше, я б і б і сам написав гнівне послання про чергове кидалово, але вона була чиста, як попка немовляти. У будь-якому разі негативних відгуків на форумах і блогах знайдено не було. І якось зніяковів я, навіть поліз в аську за порадою до знайомих блогерів, на що було отримано відповідь неоднозначний. Так і згадалася фраза — то, що не можна купити за гроші, можна купити за дуже великі гроші! ?
Ну так, так вважає більшість і це не так вже й далеко від істини. Тому ми й не розуміємо диваків, які відмовляються від Нобелівських премій, повертають знайдені гаманці з круглими сумами, одним словом упускають «халяву» яка сама припливла до них в руки.
За яку суму ти облив брудом чийсь бізнес, чиюсь репутацію? Яка твоя ціна?
Що до мене, то й не знаю, поки що точної відповіді — начебто відмовився, але сам позначив собі в блокнотик: «поміркувати над чорним піаром і моєї планкою».
Легко відмовити, коли сума для тебе не настільки вже й значна, а от що робити тоді, коли від озвученої суми у тебе пересихає в горлі і піде легке тремтіння по всьому тілу… У кожного є своя відповідь і мені зовсім не хочеться лізти до Вас у душу, так і не збираюся цього робити, просто накотили думки, от і все.

Ну і нехай «чорний», зате піар

Якщо ви вже «варитесь» в блогосфері деякий час, то вже повинні звикнути до того, що періодично блогери пускають у хід чорний піар. То обгадять один-одного, з метою привернути до себе увагу, то придумають акцію по зміні прізвища ? Пам’ятаєте, як Сергій Чаботько пустив «качку», що він змінює прізвище на «Гугл», навіть паспорт фотошопиком обробив. Саме прикольне так це те, що багато реально вірили в те, що це правда. Хоча мені подобаються акції, які добре продумані і реалізовані, адже у таких «піарників» є чому повчитися. Втім, досить подивитися телевізор, почитати пресу і розумієш, що весь шоубізнес просто живе піаром — в хід йде все, лише б залишитися на слуху, лише б про тебе говорили. Зябра у Вітаса, нетрадиційна орієнтація у Моїсеєва, Татух та інших, Пугачова постійно змінює молоденьких чоловіків, коротше у кожного своя фішка. Та й політики звикли роздавати манну небесну направо і наліво. Перед виборами роздають пряники, а після вибору в хід йдуть батоги. Взяти у нас в Білорусі, подивишся телевізор — ну не життя, а казка. А ось пройшли вибори і ціни як поперли вгору, що просто за голову хапаєшся. Сьогодні дружина прийшла і виклала мені, що садок подорожчав на 45%, був 32 тис. бел.руб, стало 47, та й всі інші ціни йдуть так, що просто шкода простих трудяг, які ледве зводять кінці з кінцями. Де тут не зап’єш від такого життя. Не дивно, що для багатьох заробіток в інтернеті стає таким привабливим. Адже можна жити в маленькому периферійному містечку і мати свій маленький бізнес в мережі, головне щоб інтернет працював. Ну а способів, де можна заробити гроші в інтернеті хоч греблю гати, було б бажання.

.
А куди діватися, треба якось виходити із ситуації. Хоча буває зайдеш на однокласники, подивишся як живуть друзі, які виїхали в Америку і стає за державу прикро. Та не просто образливо, а соромно адже чужа країна про них подбала в десятки разів краще ніж на батьківщині. Як би там не говорили всякі піарники, а нам до них ще далеко. Попався днями один ролик на youtube про комунальних службах — просто жесть:

Якщо хочете переписати собі на комп, тоді прочитайте як скачати відео з youtube, адже це не так вже й складно.

Ну, а щодо піару, то з ним ви у блогосфері будете стикатися постійно, ось тільки потрібно навчитися відрізняти нормальний піар від голого. Нормальний — це коли людині є реально чим похвалитися і він це робить на заздрість ворогам, на радість мамі. А ось «голий піар» — це просто кидання пилу в очі. Можна викласти на блозі крутий финстрип, або розіграти липовий конкурс, перехвалити свій товар і так далі. Днями хотів був замовити прогони по базах трастових сайтів, а то самому якось лінь. Ну і почав пробивати прогонщиків, на предмет професіоналізму. Опускаючи подробиці скажу, що лише від прогону я відмовився. Чому? Про це в одній з наступних статей.

Кнопка передплатників, яку легко «підправити» правильними методами — теж маленький піар, та чого не торкнися всі ми, якщо треба можемо кинути пил в очі і заявити про свою «крутизну». Хоча, всякого роду піар-акції, вносять у наше життя деяке пожвавлення і дають їжу для мізків. Так що ласкаво просимо в блогосферу! Що, у тебе ще немає свого інтернет-щоденника? Вах, тоді спочатку потрібно створити блог безкоштовно, потім трохи пописати в нього і визначиться, це твоє чи не твоє. Чи готовий ти стати частиною інтернет-преси, або зійде і роль простого користувача.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.