Пам’ятається, я вже обмовився разок в блозі, що зацікавився буржунетом і маю в планах його підкорення. Поки що від активних дій в англомовному сегменті інтернету мене зупиняє слабке знання мови. А тому, хочеш не хочеш, почав потихеньку працювати над цією прогалиною: підписався на кілька англомовних блогів, затарився підручниками, ну і заодно прикупив пару дисків з вивчення оного. Але знаєте, як це напружує, коли читаєш рідер і для тебе сила-силенна слів незрозуміла — тягнешся за словником, знаходиш одне, потім інше і так до тих пір поки не уяснишь суть написаного. А так як часу мені шкода більше ніж WMZ почав шарудіти, як би це мені полегшити переклад, зробивши його більш швидким. Думаєте довелося довго шукати?

Як би не так, вже кілька днів, як я став щасливим володарем TranslateIt 8.0 з ліцензією на необмежене користування. Так, не довго Pro аккаунт на Gposter був у числі моїх останніх придбань.Сказати що TranslateIt 8.0 це просто англо-російський словник, означає не сказати нічого. Адже перекладати можна в будь-яких напрямках і німецький і іспанський, але мене зі зрозумілих причин, поки що цікавить тільки англійська. Діє словник взагалі потрясно. Скажімо читаю рідер і бачу незрозуміле англійське слово, після чого просто наводжу курсор на слово і тут же отримую можливі варіанти перекладу (див. рис.), причому перекладати можна і ціле речення.

Словник можна використовувати для переказу в будь-якому додатку Windows (є версія для Macintosh), ну і природно в браузері. І хоча я ще не освоїв і половину можливостей TranslateIt! 8.0 , але вже дуже задоволений цією прогою. А можливостей ще хоч відбавляй — від встановлення додаткових спеціальних словників, до голосового озвучення слів. Коротше, своїм останнім придбанням вельми і вельми задоволений. Добре й те, що ніхто не отримує “кота в мішку”, адже завантажити словник, можна абсолютно безкоштовно, правда, з обмеженням на використання в 30 днів.

Щож буду сподіватися, що мої зрушення у вивченні мови тепер стануть більш суттєвими. Ну а в іншому, все йде своїм ходом — почав тестувати одну партнерку, яка пропонувала плату за реєстрацію в грі травіан. Як виявилося можливостей для заробітку в мережі там набагато більше, так що днями відпишу. Ось тільки в блокнотику моєму вже більше 5 темок про які хочу написати від травиана, до блогуна з диктофонами… ?
Так, якщо у вас є особистий позитивний досвід у вивченні англійської і можете порадити щось добре ( ну там сервіси, програми…) — буду дуже вдячний.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей