Так вже в мене виходить, що самі перших пост в році виходить на тему мотивації. В минулому році я написав про те, як налаштуватися на позитив, ну а в цьому хочу кілька слів написати про віру в себе. Справа в тому, що від стану нашого духу, від того, як ми дивимося на самих себе залежить дуже і дуже багато. Кого ти бачиш, коли йдеш вранці до дзеркала? Невдахи? Вважаєш себе негарним (ий)? У тебе маса негативних емоцій по відношенню до себе, до інших і т. д?

Ах, як багато людей, які навіть за видимим для інших успіхом, приховують свою біль і ця біль спонукає їх ще більше щось комусь доводити. Не все в нашому житті можна виміряти грошима, положенням, популярністю і чимось ще. Якщо ти домігся популярності в інтернеті, на роботі або в колі друзів, але при цьому в очах своїх дітей ти лузер, хто зовсім далекий, а не рідний, то скажи мені чи є сенс у такому успіху?. Біда багатьох з нас полягає в тому, що ми зовсім розучилися правильно ставити пріоритети в житті, тому й осягає багатьох сумна доля. Тому перше, чого мені хочеться побажати всім у 2011 році — це мати правильні пріоритети.

Кілька днів тому, 31 грудня, я сів писати статтю на блозі. Ну як же, адже треба привітати всіх, побажати чого-небудь, підвести підсумки і т. д. прийнято Ну адже так. А між тим, діти з надійною в очах на мене поглядають, чи не зволить їх папаня відірвати свій зад від комп’ютера і піти покататися з ними на санчатах, про що вже просили кілька днів. Але самі розумієте, статті, просування, біржі і т. д. здатні повністю поглинути весь твій час. І знаєте що, я дивився на них, дивився і плюнув на все, вимкнув комп’ютер, закинув санки в машину і поїхали ми шукати гірку. В результаті стаття так і не була написана, зате дитячій радості не було меж, ну і заодно дружині квіти прикупили ? А потім подумав, подумав і зрозумів дещо, що не правильно у мене стоять життєві пріоритети, вже краще хай постраждає блог від зниження відвідуваності, ніж сім’я.

Частіше виходьте в оффлайн. Інтернет мережа, стає багатьох справжньою «мережею» та живий світ, міцно відтісняє онлайн. Якщо ви і дня не можете прожити без інтернету, то це вже привід замислитися над деякими речами. Пам’ятайте, що поруч з вами знаходяться живі люди. Коли Ви останній раз заходили в гості до своїх друзів? Як не боляче це усвідомлювати, але до деяких друзям я вже не заходив кілька років, ну так зустрічаємося, спілкуємося, а от до того, щоб просто зайти в гості і попити разом чайку, та й просто поговорити, на жаль, до цього якось не доходить. Аж надто мережа затягнула :).

Щось трохи накотило на мене і відвернувся від заданої теми. Отже, віра в себе, наскільки це важливо? Дуже і дуже важливо! Згадалися слова одного інструктора по виживанню, який сказав: «Те, виживе людина в екстремальних умовах чи ні, на 90% залежить від стану його духа, і лише на 10% від його фізичних можливостей. Ти вже програв, якщо допустив у своє серце думки про поразку. Чи Не з цієї причини, психологічної підготовки в спецпідрозділах приділяється дуже велика увага.

Принцип віри зараз використовується в багатьох сферах, в тому числі і в бізнесі.
Прийшли на пам’ять деякі слова зі статті Березовського, що лежить в моїх архивчиках:

В переломні епохи стає особливо ясно, як багато значать наші уявлення про життя. У пореформеної Росії 90-х років XX століття одна частина населення вважала капіталізм раєм — нині живе в раю, принаймні в матеріальному раю. Інша частина вірила, що капіталізм — це пекло, їх так виховували, і вони опинилися в пеклі, як тільки пролунало ключове слово — плацебо «капіталізм».
Насправді будь-які «ізми» порожні, змістом їх наповнюють ваші уявлення про Всесвіт. Люди Маркса і Люди Сміта однаково мають рацію — вони просто живуть в різних світах, в різних всесвітів.

Всесвіт складається з різних шарів і шарів уявлень:
1) Наші особисті уявлення.
2) Колективні та групові уявлення.
3) Історично сформовані уявлення ряду поколінь.
4) Абсолютні закони природи, які ніколи не змінювалися на пам’яті людства.

Відповідно, існують і модуси «вироки» але реальність навколо нас. Ми і самі не знаємо точно — звідки — але твердо переконані, що ЦЕ — «Неможливо», інше — «малоймовірно», третє — «дуже ймовірно», а четверте — «неминуче».
Однак воля людини, якщо її тренувати, як спортсмени тренують м’язи, здатна протистояти навіть четвертої групи уявлень — «абсолютним законам» з модусом — вироком «неможливо». Під час своїх відряджень у Південно-східну Азію і Індостан я сам зустрічав і спілкувався з йогами, магами, ченцями, які долали гравітацію, левітували, переміщували предмети. Це — висоти волі, жахлива її сила, порівнянна з тією, що відображена в словах Христа про «гірчичне зерно віри». Трохи дано подолати майю біля самої основи, підняти її громаду у самого фундаменту.
Ми знаємо, що такими були учні Христа. Причому дуже яскраво описаний випадок — коли учень всупереч закону природи пішов до Христа по воді, але потім засумнівався в можливості такого дива — і тут же почав провалюватися, потопати. Цілком історичні свідоцтва є про російською святого Серафима Саровском, який ширяв над землею», тобто левітував всупереч гравітації.

Це так сказати просто інформація до роздумів, скажу лише одне — від стану твого духа, залежить дуже багато. У Біблії є такі слова:

Веселе серце радісне, як лікарство, а пригноблений дух сушить кості.

І це працює, не залежно від того, віримо ми в це чи ні. Десь навіть читав про те, що коли людина тривалий час перебуває у стані депресії, у нього порушується баланс кальцію в організмі і він починає вимиватися з кісток, внаслідок чого вони в буквальному сенсі «сушаться», тобто стають ламкими і слабкими. Запам’ятай, яким би ти не був — ти унікальний. Почни дивитися на себе по-іншому, почни бачити в собі не лузери і невдахи, а унікальну особистість здатна на багато що.

Не надто напряг Ваш мозок після свят? А адже це лише мала частина того, про що хотілося сказати.

Для тих хто закуповується доменами РФ, скажу, що домени РФ на Интернетрег.ру дешевше, ну а навіщо платити більше, якщо можна взяти за меншу ціну. Ось що стосується мене, то я поки що до цієї зони не добрався.
P. S. Хочу побажати всім читачам у цьому 2011 році насамперед здоров’я, адже коли його немає, то навіть ТІЦ 1000 тобі буде не в радість. Здоров’я, любові, побільше теплих і приємних моментів, які б надовго залишилися в пам’яті.
З повагою,
Радкевич Сергій & Йде в гору

Схожі записи

  • Новий дизайн, нові питання, нові знання
  • Життя, тривоги, плани…
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?