Платите за результат

Ви платите тільки за візити зацікавлених відвідувачів з різних пошукових систем. В процесі підрахунку переходів не враховується ваш поточний трафік, переходи з систем контекстної реклами, переходи, в пошуковому запиті яких були згадані: назву організації, номер телефону, адресу вашого сайту.

Просувайте трафіком – платите за переходи

Рекламодавця не цікавлять якісь конкретні позиції на сторінках видачі пошуку – тільки переходи цільових відвідувачів. З об’єктивної точки зору – відвідувач, залучений на сайт методом «Просування трафіком» обійдеться дешевше, ніж відвідувач, залучений на Ваш сайт який-небудь системою контекстної реклами. Детальніше можете почитати тут http://clientbar.ru/seo_traffic/

Відвідувач з пошуку дешевше відвідувача з контексту

Якщо розглядати середню вартість відвідувача, то відвідувач, потрапив на Ваш сайт зі сторінок пошукової системи, коштує набагато дешевше, ніж той же відвідувач з системи контекстної реклами. Зверніть увагу – виведення сайту в ТОП – процес не складний, а коли потрібно просування сайту в різних регіонах – ще більш трудомісткий.

Відвідувачі з пошуку – Вам дохід

Серед усіх відвідувачів для рекламодавців найбільш цінні ті, хто потрапив на сайт безпосередньо з сторінки пошукової видачі – вважається, що такий відвідувач практично Ваш клієнт, він щось шукає, значить, готовий щось придбати. Залишилося тільки зацікавити його своїми товарами/послугами, привернути його увагу.

Просування трафіком працює у всіх пошукових системах

При просуванні трафіком Ви отримуєте вельми вигідну перспективу – отримати відвідувачів відразу з усіх відомих пошукових систем (Яндекс, Google, Mail.Ru, Rambler і т д.), таким чином, однією дією ви охоплюєте практично всіх потенційних споживачів з пошуку. Це допоможе значно обійти конкурентів.

Прозорий бюджет

Ви в будь-який момент можете дізнатися, куди йдуть ваші гроші, у Вашому розпорядженні вся сама актуальна та потрібна інформація – скільки людей шукали Ваші послуги і товари, скільки з них зацікавився вашою продукцією насправді, що взагалі привернуло увагу того чи іншого відвідувача, що конкретно його зацікавило.

Багато власників сайтів вважають – якісне просування, це коли сайт знаходиться на верхніх рядках (в Топі) пошуковій видачі по якомусь популярному «частому» запитом (ключевику). Сам список таких «ключових слів» для просування складається просто – за допомогою відкритих систем статистики.

Але буває і так – сайт знаходиться в Топі за досить частого ключовому запиту, але прогнозований трафік чомусь зовсім не збігається з фактичним (в меншу сторону). Це означає наступне – рекламний бюджет витрачається не з максимальною ефективністю. Інформація на вашому сайті, його тематика – це все допомагає уникати таких казусних моментів (якщо мова йде про просування по великій кількості ключевіков (від 1000 шт).

Наш метод передбачає наступне – економне просування сайту, який не тільки забезпечить максимальну кількість відвідувачів, але і мінімалізує собівартість кожного окремо взятого відвідувача. Ми говоримо про «Просування трафіком».

Просування трафіком – в чому секрет?

Розглянемо схему нашої роботи:
1) Ми проводимо аналіз Ваших послуг і товарів (які надаються за допомогою Вашого сайту).
2) Моделюємо різні поєднання ключових слів, щоб людям було простіше знайти саме Ваш товар/послугу.
3) Розробляє сильне ядро ключових слів, оптимізуємо Ваш проект під дане ядро.
4) Робимо статистику – для визначення пошукового трафіку і всіх інших пошукових не переходів.
5) Виводимо Ваш сайт на самий верх пошукової видачі по вже готовому ядру ключевіков.
6) Отримуємо відвідувачів.
7) Даємо Вам корисні поради та рекомендації – щоб збільшити конверсію з отриманого трафіку.

Просування трафіком – бюджет

Вас зацікавила наша пропозиція, але не зовсім ясно – на який бюджет розраховувати. Все просто – Вам необхідно залишити запит, і наші фахівці проведуть всі необхідні підрахунки. Можна відразу сказати – вартість відвідувача буде залежати від того, яка тематика вашого сайту. Наявність і серйозність конкурентів, відвідуваність, регіон, в якому буде просуватися сайт – все це також має серйозний вплив на ціноутворення. Після всіх підрахунків Вам буде вислана вся необхідна інформація.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування сайту або контекстна реклама?
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.