Просто дивно, наскільки швидко летить час, ще тільки-тільки відчували подих весни, а вже через тиждень і літо. Ех, літо, літо — починаючи зі шкільної пори, завжди пристрасно бажав його початку. Та й як же не хотіти, якщо для школяра літо — це насамперед канікули, жодних уроків, ніяких завдань, одним словом суцільна благодать ? . Так, як приємно зараз поринути у спогади 15-річної давності. Не так давно я завів спочатку один блог, потім другий, третій і т. д. І начебто добру справу, заробіток почав зростати, але от тільки вільного часу стало стає все менше і менше, вже й забув, коли був у гостях у своїх друзів.

Давайте собі відпочинок від інтернету. Як би тебе не тягнуло включити комп’ютер і поринути у світ всесвітньої павутини, але одне потрібно зрозуміти практично відразу — без відпочинку ніколи не буває проривів. Робота без відпочинку — це рабство, якою б привабливою ця робота не була, і як би вона не опановувала твоїм розумом. Хоча, якщо ти працюєш як бджілка, щоб влітку відправитися з родиною куди небудь в Єгипет, то я вам щиро заздрю. Очікування гарного відпочинку, здатне дійсно нас дуже сильно стимулювати в роботі. Найцікавіше, що їдуть на дачі, але ось відпочивають навіть там тільки одиниці. У нашій свідомості дача це грядки, поливання, картопелька, адже дача повинна в першу чергу відпочинком. Якщо є можливість то добре, поїхати туди, де вже точно будеш тільки відпочивати.

Але яким би не був очікуваним відпочинок, раджу робити вихідні і серед тижня. Що стосується мене, то я собі став робити день без комп’ютера — як правило це або субота або неділя. Хоча, зізнаюся чесно, інтернет така зараза, що ні-ні а тягнеться рука, щоб натиснути на потрібну кнопочку. І цілі знаходяться слушних: ну тільки 5 хвилин гляну, що там в сапі, так поштою творитися. Ага, а потім помічаєш як 5 хвилин перетворюється на 2 години ?

Зате мої очі перестали боліти, уявляєте? Іноді правильно спланований відпочинок допомагає швидко відновити сили всього організму. Не хочеться мені поповнювати ряди блогерів, які потім пишуть, що у них сильно сіли очі і терміново потрібна корекція зору. Як би тобі не хотілося збільшити свій заробіток в мережі в 2 рази, в 5 разів, все одно не варто орати як віл, без відпочинку, забуваючи про все на світі. Знаєте, до мене іноді підходить дочка, коли я приходжу з роботи і каже: «Тату, ти знову будеш за комп’ютером?» І знаєте, іноді ком підступає до горла і просто не знаю, що їй відповісти. З одного боку розумію, що так потрібні гроші, так хочеться щось купити для сім’ї, а з іншого боку зовсім не хотілося б, щоб діти мене асоціювали з комп’ютером. «А що таке? — Ну, ми хотіли б покататися на стадіоні…» Тепер, коли я чую подібні питання, все частіше роблю наступне: кажу «Ну тоді швиденько одягайтеся!» і вимикаю комп’ютер.

Мені б хотілося дізнатися, а як у вас виходить з відпочинком? Яким має бути відпочинок від інтернету, може досить просто повалятися на дивані ? ?

Схожі записи

  • Блогери – 5-ий влада: міф чи реальність?
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru