Заробіток на перегляді є одним з найпростіших видів організації власного бізнесу в Мережі, так як дозволяє, по-перше, почати заробляти вже сьогодні, а, по-друге, він доступний усім, незалежно від віку, освіти і того, наскільки добре людина розбирається в Інтернеті. Тобто, простіше кажучи, займатися ним можуть як школяр, так і студенти, пенсіонери і домогосподарки.

У Рунеті існує величезна кількість сайтів, за допомогою яких можна заробити на перегляді реклами або чогось ще. Ці сайти носять назву серфінг-сайтів, тоді як сам вигляд пропонованого бізнесу називається серфінгом. Знайшовши одну з таких майданчиків, ви реєструєтеся на ній (реєстрація здійснюється в безкоштовному режимі) і буквально через хвилину отримуєте доступ до замовлень. З найбільш надійних можна порадити попрацювати з WmMail, в якому як раз є розділ присвячений переглядами. Хоча можливості, що надаються цим сервісом йдуть набагато далі простих переглядів листів і серфінгу. Якщо виконувати більш складні завдання то можна без особливих зусиль заробити собі на мобільний телефон. Одна моя знайома знімає з цього сервісу щомісяця суму в районі 100-150$, на дрібні так сказати радості життя ?

Але повернемося до отримання доходу на переглядах. Все що вам потрібно – отримавши адресу якогось сайту, відвідати його, пробути на ньому від 20 до 45 секунд, ввести спеціальний код, який з’явиться на екрані вашого ПК, будучи підтвердженням того, що ви зробили перегляд, і отримати гроші на рахунок.

Про рахунку скажемо окремо. Перш ніж налагоджувати заробіток на переглядах, слід створити свій акаунт (якщо такого немає) в платіжній системі Вебмані. Реєстрація там так само здійснюється безкоштовно. Платити доведеться за переклад і виведення грошей, які ви зможете переводити на банківську карту, переводити яку можна в переважній числі банкоматів в нашій країні.

При реєстрації на серфінг-сайті ви вводите в спеціальне вікно номер вашого гаманця Вебмані, на який і буде нараховуватися ваш заробіток. Все, що залишиться після цього – перевести гроші на свій рахунок, а з нього на банківську карту. Але попередимо, що при цьому ви втратите від 5 до 10% грошей в якості оплати за різні операції.

Так само відзначимо, що заробіток на переглядах не може принести багато грошей. Так для того, щоб заробити 1 долар іноді потрібно відвідати сотні сайтів, витративши на це не так вже й мало свого часу. Саме тому у професіоналів, які займаються даним видом діяльності досить давно, виробилася своя стратегія. Вони реєструються відразу на 3-5 серфінг-майданчиках, що дозволяє їм одночасно відвідувати 3-5 сайтів, отримуючи, 3-5 доларів в день.

Але можна заробляти переглядами ще більше, якщо скористатися допомогою спеціальної програми. В той час як ви будете присвячувати себе іншим справам, вона буде сама переглядати потрібні сайти і вводити потрібний для підтвердження виконаної роботи код, оперуючи не з одним, а відразу з декількома десятками серфінг сайтів. У цьому випадку при правильно налагодженій роботі можна заробляти і 200-300, а може і 500 доларів у місяць.

Але попередимо, що багато майданчики, надають можливість заробляти на показах, проти використання подібних програм. І якщо вас викриють у подібному, ви можете потрапити під бан – ваш аккаунт буде видалений, а зароблені вами гроші – відкликано. Тому дійте з розумом. У будь-якому випадку грошей зароблених переглядом Вам цілком вистачить на те, щоб почати створювати власні сайти, адже найбільший дохід можна отримати саме на них. Тут рахунок буде йти вже не на сотні, а на тисячі доларів.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Чи можна заробити на перегляді реклами сайтів?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.