Ви ще не пробували заробляти на форексі, або інших фінансових ринках? Ну тоді, вас можна назвати щасливою людиною. Чому щасливим? Та тому що почавши торгувати ви обов’язково відчуєте біль розчарування від понесених втрат. Чому я так впевнений в цьому? Та тому, що сам пройшов цей шлях, адже на форексі, я торгую на реальні гроші вже близько 3 років. Були і великі злети, були і падіння, бувало збільшиш за місяць депозит в 4 рази і почиваешь на лаврах, а потім ринок тебе починає карати за твоє завищена зарозумілість і ти втрачаєш за місяць пару штук зелені, після чого перебуваєш у легкому замішанні.

Чи можна заробити на фінансових ринках? (форекс, ринок акцій, ринок металів і товарів, ф’ючерси, опціони тощо) . Думаю, що я до сих пір торгую на форексі є відповіддю. Хоча пора б вже перебиратися на ф’ючерси, але якось не поспішаю з цим, хоча торгівля на форексі і є найбільш небезпечною.

Можливості форекса просто вражають — можна зробити за місяць і 1000%, можна і більше, що не так давно компанія Альпарі нагороджувала одного свого управителя ( дохід понад 11000% за 2 місяці), є показники і покруче. Ось тільки не сильно кидайтеся на ці цифри. Найбільш значимий показник серед трейдерів це стабільність протягом багатьох років. У трейдера, який отримує 20% в місяць протягом останніх 5 років, можна навчитися більшому, ніж у того, хто зробив по 200% за місяць, скажімо на протязі останніх 2-3 місяців. Якщо буде цікаво, то про те, скільки можна заробити на форексі дізнаєтеся на моєму форекс блозі. Я туди періодично закидаю корисну інформацію, для тих хто хоче спробувати свої сили в торгівлі. Шкода тільки, що поки пишу не дуже часто — на жаль, блог про форексі не єдині, адже й інші вимагають до себе уваги.

Від себе лише дам кілька порад:
— хочете заробити на форексі, тоді приготуйтеся багато вчитися, аналізувати, працювати над собою. Головний ворог трейдера — це він сам, його жадібність і бажання швидкого збагачення, так би мовити, «на халяву». Форекс не прощає помилок.
— почніть з демосчете, попрацюйте на ньому кілька місяців і лише потім, можете спробувати сили на реалі.
— не вкладайте відразу багато грошей, після знайомства з принципами торгівлі на демосчете, відкрийте микрореал, закиньте для початку доларів 20, не більше. Все одно їх програєте, зате після цього дуже багато чого зрозумієте. Перший депозит програється в 99 випадках з 100. Не думайте, що ви будете тим єдиним щасливчиком. Тому чим менше буде перший реал, тим краще буде для вас.
— найкраще, що ви можете зробити, це відразу почати торгувати з дотриманням принципів управління капіталом, інакше ви приречені. На основі досвіду багатьох трейдерів і свого особистого, скажу, що торгівля без плану і дотримання money management як правило закінчується обнуленням депозиту.

Ну і запам’ятайте, що «халяви» немає, ні на форексі ні в заробіток в мережі, скрізь потрібно працювати, вкладаючи час і сили. Якщо ви не вмієте себе контролювати і занадто емоційні, то на форекс краще взагалі не лізьте, а пишіть краще вірші про кохання, хто знає, може, ви знайдете себе в цьому ? Не хочете писати вірші про кохання, тоді пишіть вірші про яндексі, SEO або, скажімо Платоні — вже тих, хто захоче почитати, завжди буде багато, особисто я буду в числі перших.

Про те як заробити в мережі, написано вже досить багато, так що не лінуйтеся, а дайте собі доброго стусана під зад і займіться справою, адже під лежачий камінь вода не тече.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті