Є така приказка: «Бог дав — Бог взяв!» Приблизно така ж ситуація і з вітчизняним пошуковиком, який раніше такий непередбачуваний, що з ним зовсім не хочеться працювати. Але поки Яша дає хоч якийсь трафік з цим доводиться миритися. Зайвий раз переконався в «чудноватости» яндекса коли один з моїх блогів влетів під АГС, але під це виділю окрему статтю, щоб не ліпити всі новини в одне.

Так от, трапляються іноді забавні збіги. Ось зайшов сьогодні Яндекс до мене на блог і каже: «Пипец! Що за 666 передплатників? Вже не пов’язаний автор upgoing.ru з сатаною? А давайте-ка різонемо йому ТІЦ за це ? Ну і різонув на полтинник. Разом двіжуха наступна 160=>110, але я вже так звик до подібних сюрпризів Яші, що особливо й не звертаю на це уваги, та й вам не сильно раджу, нерви ціліше будуть.

Зрозуміло, що оптимізація інтернет сайту справа не легка, так Яндекс ще й всіляко додає оптимізаторам радості в житті. Але це як з жінками — у них купа всяких «приколів і дивацтв» які нам чоловікам не зрозуміти. Іноді ці дивацтва навіть дратують ? Але не дивлячись на це ми їх любимо і захоплюємося, особливо блондинками… Ось і Яндекс — це як хороша така блондиночка, зі своїми заворотами і забабонами — просто любите його таким який він є. А чому треба любити Яндекс а не Google — запитаєте ви. А тому що любити Google неполіткоректно ?

Схожі записи

  • Було 110 стало 190 я погладшав на 80 кг 🙂
  • ТІЦ аналіз: upgoing.ru вже 160, але питань менше не стало.
  • Аппик ТІЦ: питання, питання.
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц