Що робити, якщо ви не володієте навичками веб – програмування, у вас немає художнього смаку, і ви не можете бути дизайнером, ви не володієте красномовством і не можете писати статті, але все-таки дуже хочеться заробити в інтернеті? Насправді є парочка способів заробити, навіть для вас. Давайте розглянемо їх по порядку:

1). Постинг. Постинг — це спілкування на всіляких форумах і конференціях з розміщенням рекламних текстів замовника. Постинг буває двох типів: спамерский і прихований. Спамерский — це коли ви реєструєтеся на форумі, і залишаєте як можна більше відверто рекламних повідомлень в абсолютно будь-яких темах, поки вас не забанять. По суті це еквівалент класичного поштового спаму, але у форматі постів на форумах. Прихований постинг – це коли ви спілкуєтесь на форумах на всілякі теми, вникаєте в суть розмов, створіть власні НЕрекламные теми, загалом, будь-якими способами втираетесь в довіру до учасників форуму і іноді, в прихованій формі розміщуєте рекламну інформацію або посилання. Це виглядає приблизно так: ви вже кілька днів спілкуєтеся в темі «Ремонт автомобілів ВАЗ», задаєте питання, відповідаєте на питання інших учасників форуму, а потім, ніби ненароком, пишіть: «Вчора знайшов новий магазин запчастин – «Інтер – Авто» на Преображенського 35. Відмінні ціни, так і вибір великий». І все це виглядає досить невинно. У спамерском постінгу немає нічого складного, це може робити кожен, але потрібно вміти робити це дуже швидко, так як зазвичай платять за кількість рекламних постів, і платять небагато. Зазвичай кілька центів за один пост. І якщо ви будете робити все повільно, ви просто ніколи не зможете заробити на цьому, хоч якісь більш-менш пристойні гроші. Що стосується прихованого постінга – тут все не так просто. Тут потрібно вміти спілкуватися з людьми і втиратися до них в довіру. Платять за прихований постинг, як правило, значно більше. Однак знайти клієнтів, готових платити за прихований постинг, не так легко.

2). Файлообмін. Даний спосіб інтернет – заробітку, не вимагає ніяких спеціальних навичок. Як це працює? Ви реєструєтеся в спеціалізованій файлообмінної партнерській програмі stock-partners.com, заливаєте на їх файлообмінник будь-які файли, отримуєте посилання на скачування цих файлів, поширюєте ці посилання якими шляхами і отримуєте свій відсоток від кожного користувача, який перейшов на сервіси партнерської програми з вашими посиланнями. Які файли краще всього розміщувати на файлообмінник? Новинки кіно, музика, популярні програми, різні доповнення та додатки до Photoshop. Де краще всього скачувати ці файли? Якщо вам зручніше завантажувати через торрент – ласкаво просимо на найбільший вітчизняний торрент – трекер — torrents.ru.

3) Заробіток на кліках по рекламних банерів. Суть проста – клікаєте по рекламних банерів і отримуєте гроші за кожен клік. Гроші невеликі, причому дуже і дуже невеликі. Насправді особисто я вважаю це марною тратою часу. Максимум, на що ви зможете заробити – оплата мобільного телефону. З іншого боку – якщо ви наприклад сумуєте на роботі в офісі, чому б не витратити свій час на невеликий приробіток, замість постійного оновлення сторінки на “Однокласниках” або В контакті?
Тільки пам’ятайте, що заробляють на кліках, лише окрема особливо просунута категорія, а іншим заробити на кліках досить проблематично.

4) Участь в on — line опитуванні. Реєструєтесь на сайті компанії, що займається опитуваннями в інтернеті і періодично отримуєте повідомлення про проходять опитуваннях. Відповідаєте на питання в анкеті і отримуєте за це гроші. Опитування містять різну кількість питань і по-різному оплачуються. Опитування може відняти у вас від 10 до 40 хвилин, і ви можете отримати відповідно від 20 до 100 рублів за одну заповнену анкету. Звучить не погано, але на ділі все не так райдужно: опитування бувають не часто, ще рідше ви потрапляєте в необхідну для опитування аудиторію (наприклад, самотні жінки до 30 років або студенти з хорошим рівнем заробітку), існує мінімальна сума, яку можна вивести з системи і т. д.

Заробити в інтернеті без сайту власне не так вже й складно. Інше питання в тому, скільки заробляти. Але я б рекомендував вам все-таки створити свій сайт і заробляти на ньому, адже найбільші доходи в мережі отримують саме власники сайтів.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті