Чим більше статей вам доводиться набирати, тим актуальніше стає швидкість набору тексту. А повірте мені, якщо ви почнете серйозно займатися сайтами, то доведеться набирати купу тексту. На те, щоб досконало оволодіти мистецтвом сліпий друку самостійно, тобто без допомоги викладача або програмних засобів може піти чимало часу. Але цей процес можна суттєво прискорити, якщо скористатися спеціальними навчальними програмами. Важко сказати, яка з програм, для методу навчання сліпий друку є кращою. Справа навіть не в тому, платна або безкоштовна програма, проста чи складна, головне, щоб вона підходила конкретному користувачу. Комусь більше подобається «Соло на клавіатурі», кому-то VerseQ, а хтось віддасть перевагу програмам аналогові онлайн сервіси. І хоча я пройшов всі завдання, пропоновані «Соло на клавіатурі», але ні ні, та й набреду на якусь хорошу програму, та потренирую пальчики.

Сьогодні на upgoing.ru пропоную вам ознайомитися з ще одним цікавим тренажером призначеним для навчання методом десятипальцевий друку під назвою Rapid Typing Tutor. Ця проста програма підтримує кілька мов, типів розкладки (російську, англійську, цифрове та символьне), має приємний інтерфейс і багатий набір колірних схем оформлення. За принципом роботи Rapid Typing Tutor схожа з VerseQ та іншими аналогічними програмами. Хто цікавиться іншими програмами, можете прогулятися по бібліотеці безкоштовних програм IZONE, дивись, щось і підшукайте для себе. Повернемось до нашої програми. Перед учнем ставиться завдання: якомога швидше і з меншою кількістю помилок набрати пропонований текст, дивлячись при цьому на віртуальну клавіатуру.

Сам же процес навчання реалізований дещо інакше. Він проходить у веселій ігровій формі та супроводжується коментарями анімованих персонажів — мешканців підводного світу. З підвищенням рівня набору, перед вами будуть відкриватися нові цікаві світи. Емулятор клавіатури також відрізняється яскравим дизайном, а головне в ньому реалізована підсвічування робочих областей для пальців. Вважати себе майстром сліпого набору ви зможете тільки тоді, коли пройдете всі три рівня, або якщо хочете класу — для новачка, для досвідченого складача і для експерта. А крім того, ви можете створювати власні курси та уроки, складаючи тексти для завдання самостійно або запозичивши їх з будь-якого джерела.

Також в Rapid Typing Tutor реалізовано звуковий супровід. На набір кожного символу або слова, в залежності від рівня завдання відводиться певний час, після закінчення якого програма буде відтворювати характерний звук, закликаючи учня зібрати увагу і поквапитися. У Rapid Typing Tutor реалізований багатокористувацький режим, причому для кожного користувача можна створити свої налаштування. Ну і звичайно є можливість відслідковувати успіхи кожного користувача. Ведеться детальний облік статистичних даних про швидкості і якості набору, кількості помилок.

Завдяки своєму барвистого інтерфейсу та ігровій формі навчання програма Rapid Typing Tutor прекрасно підходить для дітей, а солідний набір інструментів роблять її цілком гідним конкурентом більш відомим і дорогим клавіатурним тренажерів адже на відміну від них цей клавіатурний тренажер абсолютно безкоштовний.

Схожі записи

  • Навчання програміста або як зробити сайт самому.
  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • 60 км на велосипеді і прямо на курси Вадима Курило Adsense
  • Програма для розкрутки сайтів — яку вибрати?