Натрапив я якось в буржунете на інформацію про заробіток на відео, деяких «видеоблоггеров» — назву їх мабуть так. Ніби як писати особливо не пишуть, але ось ролики, які вони завантажують на youtube дивляться десятки і навіть сотні тисяч людей. Приблизно десятками тисяч доларів і обчислюється заробіток на відео цих хлопців. Нижче буде приклад хлопця який заробляє понад 300 тисяч баксів. Ну що тут ще можна сказати — заздрю. Як не крути, а на сьогоднішній день максимально простим і максимально правильним відповіддю на питання як заробити на відео є тільки одна відповідь – заробіток на Ютубі. І пояснюється це дуже просто:
— реєстрація на цьому відео-порталі здійснюється в безкоштовному режимі;
— це один з найбільш відвідуваних сайтів в Рунеті і Світової Мережі;
— підключення до рекламної службі, співпрацює з Ютубом так само відбуватися абсолютно безкоштовно;
— ви отримуєте від 40 до 68% від кожного кліка.

Але все, як ви розумієте, не так просто, як може здатися непосвяченому, і для того, щоб не просто вивести формулу як заробити на відео, а почати заробляти, слід зробити наступні кроки:

Як заробити на відео?

1. Реєструємося на YouTube, створивши свій акаунт Google. При цьому відразу зазначимо, що якщо від вас буде потрібно вказати домашню адресу і точну прізвище, ви вказуєте свої паспортні дані. А якщо вам не виповнилося 18 років, то дані своїх батьків. Важливість цього ви зараз зрозумієте.

2. Реєструємося в рекламній службі Google AdSense, пам’ятаючи про те, що у всі відповідні графи – індекс, адреса, мобільний телефон – ви вносите тільки реальні дані. Справа в тому, що зароблені на відео гроші будуть приходити до вас поштою у вигляді іменного чека, переводити який потрібно буде в одному з банків вашої країни. Якщо ви вкажіть неправильну адресу, то просто не отримаєте чек. Якщо неправильне прізвище – теж.

3. Пов’язуємо аккаунт на Youtube з аккаунтом Google Adsense. Тут великих труднощів виникнути не повинно.

4. Тепер починаємо створювати і розміщувати ролики на Ютубі. При цьому пам’ятаємо, що цей портал не особливо любить всілякі нарізки фільмів, кліпів і телевізійних програм, так як є противником піратства у всіх формах та проявах. Тому найкращий вихід – зняти ролик самому. А на Ютубі можна розміщувати відео, зняте як професійною камерою, так і стареньким мобільним телефоном. Забудьте поки про те, як завантажити відео з youtube, потрібно завантажувати ролики і бажано такі, які були б цікаві іншим.

Зауважимо, що найбільш популярним відео вважаються ті, що відповідають одній з перерахованих трохи нижче тематик:
— приколи;
— навчальні відео;
— сенсації.
Не знаю як ви, але я найбільше шукав на youtube як раз приколи, ну і ще навчальне відео, ну і всякі ролики з області «Вау, це круто!» Хтось дивиться і дивується, а хтось заробляє на перегляді відео — кожному своє ? І головне, що всі задоволені!

5. Тепер найважливіше – SEO-оптимізація відео. Справа в тому, що якщо користувачі знаходять ваш ролик тільки за тими словами або пошуковим фразам, які ви вставляєте в його назву або опис. А тому просто написати «смішно» або «ха-ха-ха» для того, щоб зібрати велику кількість переглядів недостатньо. Тому професіонали і наповнюють опис до відео максимальним числом пошукових фраз, в результаті чого з відео і можуть знайти мільйони людей, а раз так, то й заробити на відео вийти куди більше якщо діяти без оптимізації. Хоча якщо у вас дуже розкручений аккаунт, то їй можна і знехтувати.

6. Другий секрет – залучення багатомовною аудиторії. А це досягається за рахунок того, що ви дублюєте ролик кілька разів, створюючи для нього опису не тільки російською, але й англійською, іспанською, китайською та інших мовах. Для цього можна скористатися тим же перекладачем Google.

Навіщо це потрібно? Справа в тому, що розмішати рекламу на акаунті Google можна тільки тоді, коли всі ролики з цього рахунку протягом місяця прогляне 1.000.000 (один мільйон) осіб. Зібрати таку аудиторію тільки за рахунок російськомовних користувачів досить важко, тому і доводиться залучати глядачів зі всієї Світової Мережі.

Скільки можна заробити на відео youtube

Щоб у Вас потекли слинки візьмемо, наприклад, одного з лідерів по заробітку в youtube Shane Dаwson простий хлопець з гумором, комік одним словом, та й ролики у нього в цю тему. А от заробіток перевалив за 300 тисяч доларів в 2010 році. За 2011 рік інформацію поки не знаю, так що обмежимося старими цифрами.

Так ось гляньте на нього самі:

Ось так от, знімає ролики і заробляє на відео пристойні бабки ?

Звичайно піднімати стільки грошей на рекламі Вам не світить, ну принаймні поки що, але хто заважає вам просто почати робити. Адже навіть сума в 300-500 доларів в місяць на відео не буде зайвою. Заробити можна, все залежить від Ваших талантів і від підходу до справи.

Ось і все, що потрібно знати про те, хто як заробити на відео. А раз так, то вам залишається тільки одне – почати робити це.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.
  • Біржа динамічних ставок Futuriti — для кого заробіток, а кому й просто адреналін 🙂