BestMasterиZация — що це, новий конкурс від bestmasters.biz чи щось більше? Для успішних вебмайстрів BestMasterиZация — це стиль життя, а не просто красиве словосполучення, вони ті, хто гордо именутеся BestMasterом оптимізації. І абсолютно не має значення з якими партнерками ви працюєте, різниця між успіхом лежить десь між Bad, Good і Best. Перший крок на шляху до становлення хорошого майстра оптимізації, полягає в тому, щоб перестати шукати виправдання невдач, а просто продовжувати шукати можливості.

BestMasterиZация — як ключ до успіху

Перш ніж сказати кілька слів про сам конкурс від bestmasters.biz хочу загострити вашу увагу на те, що при грамотному підході прибуток здатна дати практично будь-яка партнерка. Це у BadMasterиZации завжди знаходяться виправдання, мовляв не працює і не варто навіть лізти туди, бабла немає. На що BestMasterа тільки знизують плечима і кажуть «Школота, що з неї візьмеш…» Хочете приклади? Так, немає проблем.

От є у мене один бложік медичної тематики, на якому спробував отримати додатковий дохід через тізери. Спробував AdLabs, повисіли тизери місяць і принесли щось в розмірі 4$. Мда, грусно все це, зніс Adlabs і поставив Tizerbox, тизери від цієї партнерки провисіли ще менше, після чого вони вирушили в небуття. І що, який мені зробити висновок, що тизери не працюють на сайтах медичної тематики? BadMaster саме так би й сказав, але я ж хочу стати майстром BestMasterиZации, а тому продовжив експерименти. Щільніше познайомився з ледикэш і TeaserNet і треба ж, дохід зріс як мінімум раз в шість, тепер тизери стали давати приблизно 30 рубликів на день. І сталося це завдяки тому, що не став бурчати на марність тізерних партнерок, а просто продовжив свої пошуки і експерименти з оформленням тізерів. Це не говорить про те, що партнерки, випробувані раніше не працювали, вони працюють, але там просто не було тізерів близьких по тематиці з-за чого CTR і був близький до нуля.

А скільки мені доводиться читати коментарів, щодо Adsense, які більшою мірою зводяться до того, що не працює мовляв це дітище Google на моїх ресурсах, не хочуть клікати розумієш. Що на це каже BestMasterиZация? А вона каже приблизно таке: «Ти ледар, спробуй поекспериментувати з колірною гамою рекламних блоків, з їх розміром, розміщенням на сторінці, попрацюй над відвідуваністю в кінці кінців.» Тихіше їдеш — далі будеш! Рівно рік тому мій заробіток з Adsense був в розмірі 50$, а зараз вже більше 100. Ніби й мало, адже багато світять доходи набагато більші, але мені цього достатньо, тому що якщо динаміка триватиме, то через рік у мене буде набігати на Adsense 200, а може і того більше, тому що bestmasterиzация обов’язково зробить свою справу.

А може ще приклад? Ну тоді пару слів про біржі розміщення постових і оглядів. Був час, коли замовлення постових в блогуні почали сходити на немає. «Ж..А!» — сказала BadMasterиZация. На що BestMasterиZация відповіла: «Погано, але не смертельно! Доведеться трохи попрацювати» Так, за яким критерієм у нас люблять рекламодавці відбирати блоги? Рейтинг в яндексі? Чудово, а не підняти нам його трохи. На той момент рейтинг був приблизно в районі тисячі. І зробив початківець BestMasterиZатор собі трохи акаунтів в твіттері, так прикупив трохи постових. І, о чудо, чудо сталося — могутній Яндекс послав свою благодать і обдарував блог новим рейтингом:
Було 3000-е місце, а стало в районі 450, був рейтинг 1к, а став 14к. Тільки це не була халява, а результат цілеспрямованої роботи. Були певні шорсткості і з GoGetLinks, коли приходять заявки, а ти не пролазишь, то по числу вихідних посилань, то за кількістю внутрішніх, але і тут bestmasterиzация прийшла на допомогу і подібні проблеми перестали існувати.

Можна і далі оповідати про такі партнерки як SmartBucks відмінна до речі партнерочка, ротапост і т. д. , так от боюся, що так і зможу дійти до конкурсу ? Кожна гарна партнерка по свойму і кожної парнерке необхідно застосувати грамотну bestmasterиzацию і буде вам щастя.

Конкурс BestMasterиZация

Ну а тепер обіцяна інформація про конкурс, назва якого так і звучить — «BestMasterиZация»

В кількох словах про самому конкурсі (кому мало — тисніть на банер ) Так ось, суть конкурсу проста до неподобства. Потрібно написати статтю про свій досвід роботи з партнерками, а потім просунути цю статтю якомога вище в Google.ru за запитом «BestMasterиZация«, від чого, власне, і пішла назва конкурсу «BestMasterиZация». 10 Грудня будуть підведені підсумки і BestMasterиZатор посів найвище місце серед учасників отримає 30000 рубликів, другий і третій отримають відповідно 20000 і 10000 на свій кошель. Крім того, кожен учасник гарантовано отримає 500 рублів, в якості нагороди за труди праведні ? , за що організаторам велике спасибі.

BestMasterиZация для коментаторів

Автор найцікавішого на мій погляд коментаря, залишеного до цієї статті отримає від мене 300 рублів на свій WMR, ну або 10 wmz, як кому подобається. У коментарі ви можете залишати свої напрацювання в області BestMasterиZации, розвивати розпочату думку про Bad, Good і Best оптимізацію. Одним словом дерзайте.
Підсумки я буду підводити 10 листопада — на місяць раніше закінчення конкурсу, а то втомитеся чекати ?

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000
  • Новий весняний конкурс від AzartCash з неймовірним призовим фондом в $35000!
  • Статейний конкурс від Вовка з головним призом у вигляді сайту