Гроші повинні робити гроші, або є висловитися простіше то вони повинні працювати, а не лежати десь під подушкою, на електронних гаманцях або якихось сервісах. Якщо ви дотримуєтеся такої точки зору, то в цій статті поговоримо про те, куди можна вкласти гроші у 2013-му році. Багаті люди якраз і відрізняються від бідних тим, що знають куди можна інвестувати свої гроші, і більше того, вони розуміють, що інвестування — це ключ до примноження наявних коштів. Не раз доводилося читати про те, як комусь на голову звалювалося багатство у вигляді великого виграшу в лотерею, але тільки одиниці змогли скористатися цим подарунком долі і змінити своє життя. У більшості зміна життя стосувалася лише того, що вони тупо витрачали виграш на квартиру, меблі, машину і купу всього іншого.Цікава статистика не правда? Ну, так вже видно ми виховані, що не віримо нікому, вважаючи за краще тримати гроші під подушкою, а даремно. Втім, давайте залишимо осторонь психологічну складову а перейдемо до способів інвестування грошей у 2013-му, докладніше зупинюся на тих, куди я буду вкладати свої кошти, ну і решта постараюся не обділити увагою. ?

Вибираємо куди вкласти гроші — 5 основних способів

1. ПАММ-інвестування. (Довірче управління, Піфи) . Багато хто знають, що торгівля на валютних ринках є досить прибутковим бізнесом. Я із задоволенням спостерігаю за торгівлею трейдерів, які заробляють по сто тисяч доларів у тиждень, а то й більше, як пощастить і зайвий раз переконуюся в тому, що професійні трейдери завжди урвут свій шматок. Але ви повинні розуміти, що деяким торгівля на форексі протипоказана через низку цілком простих причин: невміння контролювати емоції і зберегти розум під час втрат, бажання заробити багато і відразу (а-а-а, була не була, входжу всім депозитом), психологічна нестійкість і інше, інше, інше. Особисто я помітив, що в 9 випадках з 10 причина зливу депозиту лежить якраз у психологічній площині, та що тут говорити, і сам не раз попадався на цю вудку.

Так от, якщо Ви розумієте, що особисто торгувати на валютному або фондовому ринку не в змозі, то чому б не довірити свої кошти в управління успішним трейдером?
За період активного інвестування з вересня по листопад 2012 року мені вдалося заробити 30% і це дуже і дуже пристойна сума, якщо врахувати, що в банку за три місяці можна отримати хіба що пару відсотків на свої вкладення. Для себе я відзначив інвестування в памм-рахунки одним з пріоритетних напрямків куди буду вкладати гроші у 2013-му році, запланував довести інвестиції до 10000$. На момент написання статті вже інвестовано 5724$, адже не минуло ще й року, як став цікавитися довірчим управлінням. Інвестую поки що в основному в керуючих компанії FX-Trend, але вже починаю підключати і трейдерів Альпарі. Раджу скористатися моїми порадами по вкладенню грошей в памм-рахунки, які я викладаю на окремому блозі, на сторінці памм-інвестування.
При консервативному підході до інвестування, на памм-рахунках можна заробляти приблизно 5-8% в місяць, за рік вийде в районі 80-100% з урахуванням реінвестування.

2. Вкладення у власні сайти. Кожен, хто має досвід самостійного створення і просування сайтів, розуміє що це одне з найбільш вигідних напрямків вкладення грошей не тільки в 2013-му, але і будь-яких інших роках. Давайте залишимо в стороні власників великих інтернет-проектів і сервісів, бо їх заробітки просто немислимі. Так, не кожен сайт може вистрілити і принести тобі купу грошей, але витрати на себе він відіб’є менш ніж за рік, це факт. Для мене хорошим стимулом стало створення одного сайту, у який було вкладено трохи більше 300$ і який приніс в перебігу 2-х років понад 3000$. Ось тоді я сказав собі: «Ого, невже це може бути настільки прибутково!» Так, і навіть більше, у мене повно прикладів інших блогерів, які створювали набагато більш прибуткові проекти.

Якщо гроші дозволяють, то на процесі створення і початкової розкрутки сайту можна заощадити і купити готовий проект. Хороші пропозиції трапляються не часто, але вони все-таки трапляються. Прибутковість інвестування в сайти буде на порядок більше ніж при памм-інвестування, але у цього напрями є суттєвий мінус. І цей мінус у тому, що це досить активний спосіб заробітку, в той час як довірче управління дозволяє отримувати повністю пасивний дохід. Але істотним плюсом буде те, що сайти це якраз той напрям куди можна вкласти невеликі кошти, щоб отримувати досить істотний дохід. Якщо у вас зовсім немає досвіду в цій сфері, не турбуйтеся, я сам колись починав з нуля, на upgoing.ru ви знайдете достатньо статей, що допоможуть створити свій перший сайт.

3. Банківські рахунки. На жаль але про банки вже не скажеш, що це те місце куди можна вкласти гроші вигідно, адже 5-6% річних у валюті важко назвати великим доходом. Хоча з іншого боку вже краще вкласти гроші під відсотки в банк, ніж тримати їх вдома під подушкою. У цьому випадку, ви хоч що-то отримаєте, а це вже дещо. Одержуваний дохід повністю пасивним і його можна навіть назвати безризиковим, але ви ж розумієте, що там де ризик мінімальний і дохід буде на відповідному рівні ?

4. Вкладення в кольорові метали Зараз у багатьох банках доступні, так звані металеві рахунки, а також пряма купівля злитків дорогоцінних металів. Наскільки вигідні подібні вкладення? Історія вже не раз показувала, що в кризові часи золото завжди зростає в ціні, воно довело свою цінність пройшовши перевірку тисячоліттями. Для більшої наочності вставлю вам графік котирувань золота з торговельного терміналу (збільшується).

Як видно з графіка у 2009 році золото можна було придбати о 800$ за унцію, а от в минулому 2012 році його ціна доходила вже до 1900$, після чого трохи знизилася. Таким чином, якщо б ви вирішили вкласти гроші в золото в 2009-му і скинули його в 2012-му 1900$, то отримали б майже 140%-ю прибутковість за 4 роки, якщо б ви поклали ці ж гроші в банк на депозит під відсотки, то за 4 роки отримали б трохи більше 30%. А тепер відчуйте різницю 140 і 30 :). Правда щоб приймати рішення про інвестування в цінні метали (срібло, золото, платина) треба трохи розбиратися в ринковій кон’юнктурі, ну або хоча б мати когось хто трішки розбирався в цій темі. І хоча багато аналітиків пророкують золоту похід до 2000$ за унцію, не варто поспішати, існує велика ймовірність того, що воно подешевшає.

5. Інвестування в нерухомість. На жаль, але цей спосіб накладає на себе істотні обмеження, він доступний далеко не «простим смертним». Але якщо у вас досить засобів і ви з легкістю можете дозволити собі купувати нерухомість, то цей спосіб дозволяє вигідно вкласти гроші, але тільки з одним «але». Робити це потрібно не навмання, а продумано. Пройшли часи, коли нерухомість росла в ціні кожен рік і причому скрізь. Адже криза 2008 року, почався саме з обвалу ринку нерухомості в США, який до цього роздувався як мильна бульбашка. Та що тут ходити за океан, згадайте скільки коштував квадратний метр житла у Вашому місті років десять тому і скільки він коштує зараз. Якщо грамотно враховувати моменти спаду вартості житла і думати головою, то можна заробити на нерухомості в усі часи. Але, як було сказано на початку, інвестування в нерухомість має високий поріг входження. Тут не вийде розгорнути бізнес з однієї тисячі доларів.

Можна було б написати ще з десяток різних способів куди вкласти грошей і неодмінно заробити на цьому, але багато хто з цих способів також мають істотний ряд обмежень, недоступних простому обивателю, яким просто хочеться вигідно прилаштувати якусь суму, а не починати власний бізнес, сідати за підручники з інвестування і т. д.

А чому б вам, дорогі читачі, не доповнити цю статтю ще більшою кількістю пунктів, в коментарях. Як кажуть, одна голова добре, а дві краще ?

Буду радий вашим ідеям.

Схожі записи

  • Підсумки інвестування в форекс за червень: +4,98% (411$)
  • Депозит — наскільки вигідно?
  • Жовтень. Памм-інвестування: +8,29% (284$).
  • Вересень. Підсумки інвестування в памм +203$ або 6,73%.