Ultimatecash.ru обіцяв «довго жити».

Забавна ситуація у мене вийшла на день Святого Валентина: вирішив швиденько пробігтися по партнеркам, які хоч раз згадував на блозі. Переходжу на ultimatecash.ru (партнерка під дорослий трафік) і бачу наступну картинку:

Може вона і раніше загнулася, але так як в цій темі я не варюся помітив тільки в день закоханих ? Збіг, однак. Причин закриття не знаю, конкуренція в цій ніші адже не жарт, а може намітилося занадто багато виплат і простіше було піти по англійськи ? А швидше за все перекочували на інший домен, так що перевірте свої блоги на биті посилання, можливо дещо доведеться видалити.

База Пастухова вже тягне на 85 Гб

Як-то діти запороли мені вінду і довелося ставити все з чистого аркуша, а от коли дійшла справа до бази Пастухова і я поліз за оновленнями, то обімлів. Тепер база складається вже не з 180 млн. ключових слів. Підросла не багато, не мало на 30 мільйонів і складає 210 мільйонів ключових слів. Штучка походу ще та, тільки поки ще не скористався цим благом, поставив на закачку 13,7 Гб. В розпакованому вигляді це диво потягне вже на 85,3 Гб. Якщо так справа піде й далі, то в доважок до бази потрібно буде відразу купувати додатковий гвинт гигов на 500 ? .

Те, що база коштує своїх грошей і в умілих руках відіб’є себе досить швидко вже писав, думаю повторюватися не варто. Хто володіє ліцензією — оновлюємося, інші просто заздримо.

Натрапив на днях на блозі моєї тематики про заробіток в інтернеті, ну і всякі там новини в соціальних мережах — Блог — проблем немає! ) Ну треба ж, хоч у кого-то проблем немає ? Є що почитати, навіть трохи відволікся від суєти.

Схожі записи

  • Я втомився, я йду!
  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Новини блогерів: конкурс від Вовки на 5000$ і Клуб Макса Пастухова
  • Жорстока новину: виділені IP-адреси подоражают в 10 разів!
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Жовтнева подборочка новин.
  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.