Вирішив в блозі потроху описувати всі ті, дрібні корисності, користуючись якими можна значно спростити ведення блогу. Якщо ви ще не розібралися як завести свій власний блог — прочитайте статтю про те як зробити сайт самому. Насправді, складного в цьому нічого немає, просто в перший раз все не так легко дається. А от далі — простіше.
Як тільки ви встановите створите свій блог, раджу відразу встановити певний набір плагінів, які значно полегшать вам життя. Ми присвятимо цим плагінів окрему серію статей, ну а сьогодні мова піде про плагіні Ukr to Lat.

Плагін «латинизирует» слаги (ярлики, короткі посилання) сторінок, постів, рубрик і міток. Наприклад, якщо ми створюємо сторінку з ім’ям «плагіни» без цього плагіна, слаг буде мати вигляд «%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%b3%d0%b8%d0%bd%d1%8b», а з плагіном — «plagini». Я спочатку був не звернув увагу на це, а потім довелося руками перепрописывать латиницею з кілька десяток міток і рубрик. Тому, щоб нам дружити з пошуковими і не міняти потім урли відразу ставимо це плагін і він буде все робити автоматично.

Тому не будемо витрачати наш дорогоцінний час на всякі коригування, а відразу поставимо плагін.
Нижневартовск погода

1. Викачуємо плагін Ukr to Lat
2. Копіюємо файл rus-to-lat.php в папку ваш сайт/wp-content/plugins/.
3. Активуємо плагін в розділі «додатки».
4. Після чого в розділі «Налаштування» з’явитися подраздельчик «Ukr to Lat«, заходимо туди і вибираємо стандарт транслітерації. Особисто я вибираю ISO 9-95.
На цьому все, тепер плагін буде сам перекладати всі посилання в латиницю, а вам доведеться лише писати, писати і писати…

Потрапили в аварію? Довірте своє авто професіоналам — видалення вм’ятин пройде швидко і безболісно ? . Головне щоб в голові вм’ятин не було після аварії ? .

Схожі записи

  • Що таке блог і з чим його їдять
  • Приховані категорії(рубрики) на службі блогера