Сподіваюся ви всі швидко просікли і зрозуміли що мова йде не про реальні кілограмах а про мережевих, про славну пузомерочке, на яку початківці блогери дивляться як молодик на уперше побачену голу дівку ? Чого вже тут говорити, був час, коли я робив теж саме і лише тільки прозвучало по мережі «Тіц апнул» тут же втік перевіряти свої бложики. І скільки було радості, коли отримував десь +10, а може і навіть 20-ку. Вау, ти відразу підростав у своїх очах і вже задираючи ніс видавав мережевим друзям: «А у мене тепер 20-ка ТІЦ». А скільки заздрості було, коли заходив до когось на блог і бачив 100-ку Тіц. Ні ну вміють же люди, а що ж він робив, я теж хочу щоб моя пузомерочка так підросла.

Впевнений, що у багатьох вже усталених блогерів була подібна річ в самому початку. А зараз якось все владналося, трохи помінялися погляди і пріоритети, тому апп ТІЦ вже не доставляє такого кайфу як раніше. Ну хіба що доза повинна бути трохи інший, щоб «торкнуло» як раніше ? Якщо раніше для повноти відчуттів було достатньо отримати приріст в 10 ТІЦ, то зараз той же ефект принесе як мінімум +50 ?

В останній місяць я так щільно підсів на ігри, що навіть пропустив апп, про який мені люб’язно розповів Карпєєв Володимир, привітавши з зростанням. «Що серйозно +80?» Приблизно такою була моя відповідь. Ну треба ж, поліз перевіряти і точно, Яша вирішив мене серйозно порадувати і додав upgoing.ru відразу +80 ТІЦ. Разом тепер на блозі цей показник становить 190 тіц. Начебто вже і не можна звільнитися черговою фразою: «Дрібниця, а приємно», бо начебто і не дрібниця.

Завдяки чому тіц підріс на 80?

Якщо розібратися, то над підняттям ТІЦ серйозних робіт не велося, знову ж таки по причині того, що вільний час було присвячено травиану, але дещо з того що було зроблено раніше, швидше за все зіграло свою роль.

1. Розміщення статей в рамках експерименту по статейному просування.
Місяць тому я вирішив продовжити експеримент зі статтями та розмістив ще 70 статей на якісних майданчиках. Хоча від експерименту я очікував насамперед зростання відвідуваності, відсотків на 20, але схоже що певний ефект на зростання ТІЦ це зробило. Власне я не проти таких «побічних ефектів».

2. Посилання куплені раніше.
Справа в тому, що в останні 2 місяці я практично не купував нових посилань на блог, тому швидше за все на зростання ТІЦ надали посилання куплені трохи раніше, приблизно 3-4 місяці тому. Пам’ятається я тоді непогано затарився в Сапі і Ротапосте, до того ж тоді розмістив трохи більше 20 статей через Міралінкс. Хоч убийте мене, але більше причин, які б спонукали Яндекс так підняти ТІЦ для upgoing.ru я не бачу. Хоча можуть бути і «добровільні» посилання, які наші пошукові системи називають «природними», які були враховані при підрахунку показника.

Ех, треба збиратися з силами і починати серйозно працювати над своїми проектами, освоювати нові партнерські програми і всякі сервіси по розкрутці. Вже місяць лежить промокод в Смиар, отриманий за плюшки в Міралінкс, а все ніяк не зберуся потестувати. І це не поодинокий випадок, навіть страшно подумати, скільки в черзі стоїть різних партнерок, бірж, скриптів, чекають коли ж я забажаю виділити для них час. А іноді просто хочеться похандрить, тупо нічого не робити…

Головне не затримуватися довго в такому стані, адже це недозволена розкіш, яку можуть собі дозволити лише деякі. За роботу друзі, за роботу!

Схожі записи

  • Аппик ТІЦ: питання, питання.
  • ТІЦ upgoing.ru вже 240, спасибі Яшу за +50.
  • 666 — Магія чисел і Яндекс різонуло ТІЦ 🙂
  • ТІЦ аналіз: upgoing.ru вже 160, але питань менше не стало.
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Яша серчает і ріже ТІЦ
  • Яшка з Гуглом ходять парою — апдейт