Однією з проблем з якою стикаються новачки при створенні свого першого, так і наступних блогів — це вибір тематики. Звичайно причин для створення блогу предостатньо, але щоб не розчаруватися згодом слід відповідально підійти до вибору ніші, яка була б вам «по зубах».

В першу чергу потрібно визначити, чому ніша має низьку конкуренцію. Перша причина – це незатребуваність ніші, але і незатребуваність має якісь межі. Попит на інформацію в певній ніші можна визначити з допомогою статистики пошукових систем, але якщо на даний момент ніша практично не активна, то це не значить, що така ж ситуація буде через пів року. Варто враховувати, що є сезонний трафік, який збільшується в певні місяці і навіть дні. Під такий сезонний трафік теж вигідно створювати сайти, адже вони дозволяють заробляти в інтернеті, нехай і тільки в певний час. Але коли у вас таких сезонних сайтів багато, то і заробіток буде вже більш-менш постійним.

Звичайно, низкоконкурентные ніші досить привабливі, але кожен вебмайстер повинен розуміти, що для розвитку ніші знадобитися час, а так само існує ризик, що всі ключові фрази ніші так і залишаться на дні статистики.
Не варто вибирати низкоконкурентные ніші, так само як і высоконкурентные (якщо у вас немає досвіду). Якщо є досвід, то можна створювати проекти в різних нішах, пробувати свої сили і проводити експерименти.

Хтось вибирає высоконкурентные ніші і сподівається на потрапляння в ТОП без зусиль, але такого не буває і в нішах, де є конкуренція, є гроші, а значить, потрапити в ТОП буде вдвічі складніше. Наприклад така ніша як квартирний переїзд москва однозначно не підійде для новачків. Ну хіба що заточіть сайт під певний район або вулицю ?

Перед тим як визначитися з нішею подумайте, — швидше за все, вам підійде ніша з середньою конкуренцією. У такій ніші у вас є перспективи, а так само відносно низька конкуренція зіграє вам на руку.
Тематики з низькою конкуренцією, як правило, не підходять для новачків, і якщо у вас знання якогось рідкісного матеріалу, який не затребуваний, то подумайте, можливо, варто зануритися з головою в більш популярні питання. Ну, а якщо ви хочете популярності, то однозначно слід орієнтуватися хоча б на середньочастотні ніші.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru