Хтось вважає форекс великим лохотроном, інші, навпаки, ставляться до нього як до святого граалю, здатного змінити все життя в мить ока. Помиляються і ті, і інші. Втім, якщо влаштувати голосування, то більшість би віддав свій голос за те, що форекс-це лохотрон, з однієї простої причини — число тих, хто заробляє на форексі незрівнянно менше тих, хто програє. Не буду вдаватися в подробиці того, чому це відбувається, не час зараз це робити, а хочу вам розповісти одну дивовижну історію, свідком якої довелося бути багатьом людям.

Один трейдер, під ніком Профитмастер вирішив влаштувати розгін з суми в 200$, щоб показати і довести, що розгін це не таке вже й безнадійна справа. Він відразу ж замоніторив на Myfxbook і всі бажаючі могли спостерігати в режимі онлайн за цим дивовижним процесом. Посилання поки що робоча, так що при бажанні можете поцікавитися.

Уявляю як багатьох душила жаба, коли вони побачили протягом 4-х місяців початкові 200$ перетворилися в 50225$, плюс тисячу він зняв у процесі.


Повторюся, що все це дивовижне дію могли спостерігати сотні, якщо не тисячі очей, гілки присвячені розгону просто тріщали від присутніх ? Мабуть всі чекали, але коли ж злив? Ну повинен же 100% злитися, ну як же так, адже я злився і він, ну просто зобов’язаний це зробити. Яке ж було розчарування, коли, дійшовши до суми в 50225$ Профитмастер вирішив, що пора зупинитися і зняв гроші ?

Капнувши інтернет глибше знайшов що це не поодинокий його розгін. Хтось захоплюється, ну а хтось знаходить причини, щоб пояснити що цього не може бути. Знаєте, коли комусь вдалося, а тобі ні, то це як серпом по одному місцю. І хоча я розумію, що Профитмастер ще той перець, тому як деякі брокери його тупо попросили звалити, зокрема Альпарі відмовили в обслуговуванні, за те, що він їх нагрів на велику суму використовуючи відставання котирувань ? Але суть від цього не змінюється. В умілих руках, при наявності хорошого досвіду і сталевих яєць на форексі можна творити чудеса розгону.

Чи варто так робити новачкові? Однозначно ні, не радив, та й зараз не раджу, це однозначний шлях до зливу. Я сам спробував торгувати так агресивно і знаєте що, мої нирки не справляються з тією дозою адреналіну, який починає надходити в кров. Відчуття ще ті. Зараз проводжу свій власний експеримент з розгону депозиту, хоча це більше схоже на агресивну торгівлю, ніж на розгін, але все ж результат є. Поділюся ним в одній з наступних статей, ну а кому несила можете погуляти по zaforex.ru

Що ж стосується нечесності брокерів, то на жаль але цього вистачає. До тих пір поки ви торгуєте так собі, на вас ніхто не буде звертати уваги, але от коли вилізете в стабільний плюс, то з подивом виявите, що збільшилася прослизання, котирування іноді підвисають, позиції не поспішають закриватися коли ціна йде проти вас, ну і всякі інші приколи. Якщо ви позиційний трейдер то на це все можна плювати з високої дзвіниці, але ось скальперів це дуже сильно ускладнює торгівлю.

Профіту вам! Та такого, щоб ваш брокер сказав: «Слухай ти хороший трейдер, але не міг би ти торгувати в іншому місці?!» ?

Схожі записи