Останнім часом все частіше мені стали задавати питання: чи можна заробити в інтернеті? Так і все наше Інтернет-суспільство розділилося на два класи: тих, хто вважає, що заробляти в Мережі неможливо, а якщо і можна, то тільки шахрайськими або піратськими способами, і тих, хто перетворив заробіток в інтернеті у свою основну професію, не порушуючи при цьому закон. На даний момент перші складають приблизно 97% від загального числа користувачів Рунеті. Ось ми і вирішили виправити цю несправедливість, і дати максимально чесна відповідь на запитання: «чи Можна заробити в Інтернеті?»

І відповідь ця буде більш ніж лаконічний: можна.

Тільки для цього ви спочатку повинні відкинути погубили настільки багатьох початківців веб-підприємців переконання в тому, що в Інтернеті дозволено все і будь-яке ваше дію залишиться безкарним.

А адже саме таке ставлення до роботи в Мережі є головною причиною всіх невдач. Не встигнувши створити сайт, початківці веб-майстри починають накручувати відвідуваність за допомогою програм, не тільки давно відстежених пошуковими роботами, але і відправленими в чорні списки. Або красти чужі статті. Або намагатися торгувати піратськими контентом. А іноді й того гірше – вони намагаються заробляти на матеріалах, поширення яких є кримінально-караним діянням, і за їх може чекати навіть в’язниця (порно та інше).

І в результаті виходить так, що витративши 5-6 місяців і не отримавши нічого крім відправленого під довічний бан сайту, такий веб-майстер приходить до висновку, що заробити в Інтернеті не можна, і тут же поспішає розповісти про це світові. А адже статистика говорить нам протилежне: зараз в країнах СНД (читай – в зоні російськомовного Інтернеті) проживає і працює понад 8.000 осіб, які стали мільйонерами саме роботі в Інтернеті.

Поради тим, хто знає що можна заробити в інтернеті

Хочете, щоб і ваше ім’я з’явилося в списку? Тоді з самого першого дня привчіть себе до головного правилом всіх успішних веб-видавців та Інтернет-бізнесменів – бути чесним завжди і у всьому. Так, в Інтернеті повно шахраїв, піратів і шахраїв, але всі вони дуже швидко опиняються не біля справ, так і заробити навіть відносно невеликі гроші їм рідко коли вдається.

Друге правило: не можна створити сайт або блог на швидку руку, поставити в ньому 1-2 дива, і чекати, що він принесе мільйони. Робота в Мережі передбачає ваше перебування за комп’ютером по 10-12 годин на добу з дуже рідкісними, а часто і зовсім без них, вихідними. І там може тривати роками, поки ви не створите досить популярний і прибутковий сайт, здатний працювати без вашого щохвилинного участі. Але знову ж таки повернемося до статистики: в Рунеті практично немає успішних веб-майстрів, які зупинилися на створення, просування та монетизації тільки одного сайту. Всі вони, розкрутивши один сайт, відразу починають займатися другим, третім, четвертим… Щоб вперше піти у повноцінну відпустку приблизно через 5-7 років. Докладніше про способи за допомогою яких можна заробляти в інтернеті можете почитати тут.

І третє – але не останнє правило: Інтернет є постійно змінюється і розвивається високоінтелектуальною системою, яка безжальна до всіх, хто залишається на місці або відстає від неї. Тому для того, щоб заробляти на ньому, ви повинні завжди перебуває в курсі останніх Інтернет-подій, що відбуваються не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. А так само постійно експериментувати, пробувати, помилятися і перемагати.

І пам’ятати, що робота в Інтернеті є однією з найбільш творчих і креативних на сьогоднішній день, і тому просте копіювання, а тим більше — не бажання чесно і багато трудитися, несообразительность і лінь не приведуть ні до чого хорошого. І що ви тільки дарма витратите свій час, так і не зрозумівши, що відповідь на питання чи можна заробити в інтернеті? був, є і залишається – так, це можливо.

Схожі записи

  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Урок 15. Російська подкастинг і його роль в просуванні сайту