Свою думку про Twite я вже висловив давно, яке підкріпив тим, що прибрав рекламу з цієї конторки зі свого основного облікового запису в твіттері. Але як би там не було, в яндекс рейтингу твайт мені допоміг піднятися, що вже не так вже й погано. З-за високого ризику бана акаунтів, з причини їх повного автоматизму, гроші через твайт я не виводив, але був знайдений інший спосіб їх виведення, чим я і користуюся до цієї години. Хоча мій знайомий, якого я навчив, як заробляти в твіттері, зробив 10 акков і вже вивів гроші разів шість, але це якось не по мені, адже його акки повністю заповнюються ручками.

Це спочатку, ми хапаємося за будь-яку можливість заробітку в мережі, а потім нам подавай пасивний дохід. Можете уявити мою радість, коли я нарешті дочекався виходу на ринок твіттер-реклами нового гравця. І потрібно сказати гравець цей більш ніж серйозний. Подвійно приємно те, що знову можна скористатися автоматичним постінгом реклами в твіттер-акаунтів, хто пам’ятає, твайт таке теж було. Так що швидше діставайте свої забанені акаунти і бігом в клиентос. Ось вам ссыль — http://Clientos.ru/add_client/, реєструємося і починаємо додавати облікові записи, налаштовуємо їх на автомат і отримуємо гроші.

Стоп, що це я вже відразу про гроші, а про саму системку то і не розповів вам. Ну це справа ми виправимо швидко:

Чому Clientos краще ніж Twite:

1. Відсутність бана. От що сказано в правилах: санкції до Вебмайстру будуть застосовуватися виключно за спроби обману і (або) маніпулювання системою. У випадках, що стосуються самого блогу, накрутки його значень, і т. п. санкції у вигляді бана або заморожування коштів не передбачено. Тобто якщо твіттер наповнюється автоматично, не потрібно хвилюватися, за те що він отримає бан в системі. Тут організований зовсім інший підхід, адже рекламодавці, про що буде ще сказано далі мають можливість вибору акаунтів в яких хочуть розмістити рекламу.

2. Комісія 15%. У твайт, як пам’ятаєте вона становить 20%. Але є ще один плюс — при переказі коштів з рахунку вебмайстра, на рахунок рекламодавця комісія не стягується!

3. Мінімалка всього 50 рублів! Таку суму можна забрати за день, виведення коштів відбувається набагато швидше ніж в твайт.

4. Все в одному! В один аккаунт ви можете додати хоч 100 своїх твіттер акаунтів. Тобто, якщо в твайт мінімалка вважалася по кожному твіттер акаунту окремо, то тут в свій аккаунт ви можете додати будь-яку кількість своїх твіттер-акаунтів і мінімалку можна набирати навіть не за один день, а за годину ? На додаток до всього, для проведення власних рекламых компаній не потрібно заводити інший акк, все в одному!

5. Автоматичний розрахунок рейтингу. Якщо для перегляду рейтингу в твайт потрібно було після заявки чекати кілька тижнів, то в клиентос рейтинг автоматично перераховується кожні 2-3 дні. В основі рейтингу лежить відвідуваність аккаунта, співвідношення фоловерів до френдам, ну і інші параметри.

6. Партнерська винагорода — 10% . Погодьтеся, це набагато більше ніж в твайт, та й взагалі на просторах рунета це досить непоганий відсоток.

7. Рай для рекламодавців. Проводячи рекламну компанію, що має на меті просування сайтів або якогось продукту, ви можете відбирати твіттер-акаунтів як вам завгодно. Так можете самі глянути скільки критеріїв для відбору, прямо очі розбігаються. Якщо в твайт гроші йшли в сліпу, то тут ви конкретно маєте можливість відібрати те, що вам потрібно.
Вам більше подобаються акаунти, де багато фоловерів? Немає проблем, вибирайте їх. Орієнтуєтеся на співвідношення фоловерів до френдам або на кількість підписок — ви і тільки ви вирішуєте, де будуть публікуватися ваші ретвіти. До того ж можна буде зробити конкретний аналіз ефективності різних акаунтах, що дозволить в подальшому не розміщувати рекламу на неефективних майданчиках.

Ну а якщо заробіток на твіттері вам зовсім не цікавий, знайти що-небудь по душі не проблема. Втім, не подобається твіттер, можна скористатися безліччю інших способів заробити в мережі.

P. S. Твайт мене в черговий раз здивував, після того, як я спробував прорекламувати своє повідомлення про Клиентос. Рекламна компанія, під назвою «конкурент твайт» так і не вийшла в світ — система просто не пускає її, не показуючи оголошення ?
Звідси випливає лише один висновок:

Реєстрація в Clientos

Схожі записи

  • Twite.ru – черговий ЛОХОТРОН!
  • 300$ в місяць на твіттері, легко!
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • Prospero — розкрутка і заробіток з допомогою твіттера.
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?