Ну хто ж не хоче зробити автоматичну реєстрацію сайту в каталогах, ну або, скажімо автоматом прогнати по десяткам тисяч форумів і блогів, от щоб ще й безкоштовно, тоді це взагалі мрія кожного вебмастера, ну якщо не рахувати бажання засунути свій блог в каталог Дмоз або Яндекса, а ще крутіше в Yahoo. Ну щодо ціни, є така фішка: «Швидко! Якісно! Дешево!» — пропоную вам вибрати 2 пункту з трьох ?
Не думаю, що хтось настільки вдарився головою, що зважитися ручками зареєструвати свій сайт навіть у тисячі каталогів. Навіщо, якщо є автоматичні програми, які дозволяють значно зекономити час, а значить і гроші.
До недавнього часу, коли в мене виникала потреба в реєстрації сайту в каталогах, то йшов на серч і вибирав чиї небудь послуги. Ну або якщо справа стосувалася прогону сайту по блогах, то шлях вів туди ж, пам’ятаю правда раз скористався авторегом, але результат мене не надихнув. Так вже я влаштований, що не поспішаю вливатися у все нове, що рекламується, а спочатку довго придивляюся, до речі твітер собі завів лише вчора, хоча вже пів-року читаю статті про нього. Таким же довгим був мій шлях і на seo-progon. Але справу зроблено, решиние прийнято, що рахунок поповнено на 35$, саме час щоб протестувати систему більш щільно. Для тих хто ще не чув:

Отже, знайомтеся — Seo-progon — сервіс не тільки автоматичної реєстрації сайту в каталогах, але і його прогону по форумам, блогам, гостьових, каталогами статті і т. д. Творці сервісу прагнули до того, щоб вебмастер в одному місці міг отримати максимальний вибір послуг з розкручування свого сайту і це їм вдалося. У мене спочатку, прямо в очах запестрило від можливостей прогону, щоб ви не блукали туди-сюди, ось вам доступні на даний момент послуги з реєстрації та прогону сайтів, ну і ціни:

Є з чого вибрати, чи не так? Та й назвати ціни великими, навіть язик не повертається, тут чи не демпінг. Хто знає розцінки на прогін хрумером по блогам, форумам і т. д відразу відчує різницю. Для прогону необхідно скласти проект, ну і запустити його. От тільки тут є один момент, який мені не сподобався, адже починаючому вебмастеру буде важкувато розібратися із складанням проекту.

Є кілька обов’язкових для заповнення полів: назва, посилання, короткий опис, повний опис, пошта. Так от, якщо для реєстрації за каталогами це все чудово вписується, то для прогону по форумах або блогах вводить в оману. Хотілося б щоб обов’язкові поля змінювалися. Так, скажімо, якщо я вибираю прогін по блогах (коментар) то все що мені необхідно заповнити це нік, емейл, посилання і текст коментаря. Одним словом адмінам тут ще треба трохи попрацювати, розширити FAQ. Хоча враховуючи те, що сервіс тільки почав розвиватися, це можна пробачити.

Тільки не поспішайте ганяти свій сайтик по всіх базах відразу, особливо якщо він молодий. Адже різке нарощування посилальної маси може позначитися негативним чином. У перші 3 місяці життя, раджу взагалі забути про всякі прогони, а потім вже робити їх поступово. Ну і не варто забувати про те, що старі каталоги вмирають і на їх місце приходять нові, а це означає, що ефект від реєстрації за каталогами, який ви робили скажімо рік тому, затухає з кожним місяцем. Тому не зайвим буде робити переодический допрогон.

Але незважаючи на дрібні шорсткості сервісом залишився задоволений, та й вам раджу придивитися, а якщо є бажання надати своєму сайту прискорення, через постинг по різних базах,не зайвим буде потестувати Seo-progon , а там вже самі зробите висновок про корисність та ефективності. Про те, як прогони впливають на ТИЦ і PR поки говорити не буду, пройде час після прогону буде видно, так що відпишуся пізніше.

Схожі записи

  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.
  • SMO – вигідна альтернатива розкрутки сайтів