Ось це назва вийшло — одне речення, а скільки сенсу закладено. Якщо порахувати що «мої копірайтери» це ті, у кого я купую статті то вони звичайно не гребуть гроші лопатою, бо я великий скупердяй і більше сотки баксів на купівлю статей в місяць поки що не виділяю ? Так що під моїми копірайтерами» будемо розуміти рефераллов в одній з бірж копірайтерів. І дивлячись на статистику продажів статей зайвий раз переконуюся в тому, що для тих, хто бажає і хоче працювати «пером» (клавіатурою) копірайтинг як покликання здатний приносити досить відчутний дохід. І хоча пробитися починаючому копірайтеру досить складно, але якщо ви уважно перечитаєте все що писалося про заробіток копірайтерів на цьому блозі, думаю завдання значно полегшиться.

Отже, в декількох скронях ми можете бачити скільки впало в мій скромний кишеньку від статей проданих рефераллами. Ось тільки ці цифри вам мало що скажуть, якщо не уточнити що моя частка складає всього 2,5% від вартості проданої статті. Тобто щоб дізнатися, за скільки було продано стаття цифру потрібно помножити в 40 разів. Отже дивлюсь я на перший скринчик і радію тому, що є хлопці, чиї статті йдуть за 15 баксів. Не слабо, а от коли я заходжу через тиждень то кажу вже «фигасебе», а сдедующий захід, через пару днів змушує мене випалити: «Я теж так хочу!»
Вже те, що багато продають статті в районі 10-15 доларів, говорить про те, що копірайтингом можна серйозно поповнити свій бюджет, але цього мало, на другому скринчике статті йшли за 25$ і вище, і нарешті, з’явилася цифра в долар реферальских, що означає статтю продану за 40$. Визнаю, мене це трохи шокувало, адже переважна більшість статей в тому ж текстсейле можна придбати за ціною менше 1$ за тисячу знаків. Ось правда якість таких статей не завжди буде на висоті, адже ти купуєш кота в мішку», а ось те, що зростає кількість дорогих статей означає, що все більша кількість покупців роблять вибір на більш дорогих статтях «хороших копірайтерів».

Зрозуміло, що для того щоб пробитися із загальної маси і підняти рейтинг проданих статей, доводиться спочатку віддавати їх і за 0,5$, але у міру зростання рейтингу та кількості задоволених покупців ситуація починає кардинально змінюватися і викладені скріни зайве тому підтвердження.

Ну а ця ссилочка більше припаде до душі тим, хто шукає способи заробітку в мережі. Почитавши кілька гілок про дори, перебуваю в легкому шоці від того, що дорвей може бути настільки ефективний. Шкода, що власного досвіду у цій справі поки що нуль. Але це поки що, адже всі ми потроху вчимося.
Вражає те, що для профі створення сайту може займати в десятки разів менше часу, ніж для новачка і навіть «середнячка». Хоча, чому тут дивуватися, адже це мало чим відрізняється від викладеної вище статті про копірайтерів. По мірі зростання досвіду, зростає ціна за статті, а значить зростає і заробіток. А коли у вебмастера підростає заробіток, то він починає собі купувати всякі доргены, хрумеры, сабмиттеры і так далі, які і дозволяють потім автоматизувати те, що раніше доводилося робити ручками.

Взяти скажімо мене, раніше я на всі свої блоги писав статті самостійно, а тепер періодично закуповуюсь у копірайтерів. Ну і нехай витрачу на це 50-100 доларів, зате зроблю собі нормальні вихідні без інтернету. Треба ж і про здоров’я своє думати, та й корисно буває просто відволіктися від рутини.

Просто Йде в гору.

Схожі записи

  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Копірайтинг. Як писати цікаві статті?
  • Як написати хорошу статтю