І знову мова піде про заробіток в мережі ? . Прочитали заголовок, подивилися на картинку? Ну тоді ви вже прекрасно здогадалися про що піде мова. І хоча непогано було б написати статтю, в якій би підбити підсумки за місяць, тим більше, що вже все готово. Але з іншого боку, саме час підбити підсумок нашого знайомства з сервісом для заробітку в твіттері — TWITE.

Знімаю капелюха перед Володимиром і іншими коментаторами, які одразу привернули мою увагу на те, що twite кидає тих, хто пробує вивести гроші з системи. Але самі розумієте, перш ніж робити висновки вирішив перевірити це самостійно, що і було зроблено днями. Отже набравши 400 рублів на одному акаунті, подав заявку на виведення коштів з системи. Після 5 днів очікування, зайшовши в черговий раз в систему побачив чудову напис: » Ви забанені за порушення правил системи або Ваш твіттер не представляє ніякої цінності для наших рекламодавців. Робота з системою неможлива. Всі зароблені Вами гроші повернуті рекламодавцям.»

Кілька слів про акаунті — аккаунт живий (робив для блогу дружини) , всі повідомлення ручками, регулярно оновлюваний і ніякого кроспостинга. Понад 1100 фоловерів, в аркушах у 50 осіб. Тобто за всіма показниками, цей обліковий задовольняв вимоги twite, окрім одного — бажання виведення коштів! Так, що кошти з інших акаунтів я продовжую зливати на рекламні компанії в твіттері, хоча по суті сітка для цього і створювалася. Очевидно, що не варто розглядати twite в якості майданчика для заробітку, за всіма ознаками це лохотрон. Хоча для підняття рейтингу в яндексі, ну і різних інших приємних дрібниць пов’язаних з твіттером, твайт поки що підійде. Втім не закидайте забанені акаунти, думаю конкуренція в ніші «твіттер-реклами» не змусить себе чекати.

Власники сервісу мабуть збирають собі на всякі прикраси або збирають гроші на новий Twite, адже при такому підході зрозуміло, що довго сервіс не проживе. Похоронна музика зазвучить відразу ж, як тільки з’являться конкуренти. Хоча всі ми теж можемо прискорити цей процес ? Частіше у своїх твіттерах звертайте увагу на цю інформацію, ну і ще одне прохання:
Якщо Ви вже зіткнулися з кидаловом з боку Twite.ru відпишіть будь ласка в коментарях. Також буду вдячний за ретвіт.

Схожі записи

  • Монополії Twite.ru кінець! Більше реклами — більше грошей!
  • 300$ в місяць на твіттері, легко!
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • Prospero — розкрутка і заробіток з допомогою твіттера.
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?