У цій статті я хотів би познайомити вас з біржею з купівлі-продажу посилань Mainlink. Це одна з бірж, яка стабільно закидає мені на гаманець кілька десяточек вечнозелененьких WMZ. Чимось вона схожа з милою Sape, хоча є і суттєві відмінності.

У Mainlink можна продавати посилання як автоматом, так і ручками, тобто вручну брати html код з біржі і вставляти у себе на сайті. Ай-я-яй, скільки мороки скажете ви, — але тут все залежить від того, що ви продаєте. Особисто я продаю на Mainlink тільки посилання з головної сторінки, хоча досить багато торгують сторінками з другим і навіть третім рівнем вкладеності.

Пам’ятаю коли я тільки додав своїх кілька блогів, розташованих на blogspot.com у Mainlink, то відразу трохи розчарувався. Місяць пройшов а нічого не купували. А тому я виставив ціни, середні по системі і забив на цю справу, а потім приходить мені на мильце повідомлення — є покльовка, підсікай рибку. Оппа, одна ссилочка з головної, друга, третя і поїхало…

Заробіток з Mainlink, буде залежати в першу чергу від параметрів вашого сайту. Зараз ось пробіг з деяким сайтикам — з пр5 ну тіц відповідний — хочуть і по 25-30 доларів за місяць розміщення на головній. Ну я поки беру по п’ятачку ? Ну і набігає потроху — причому з того ж блогспота левова частка.
Одне з основних переваг Mainlink, це те, що якщо ви ручками вставите посилання — то її вже ніякої яшка з гуглом не спалять, на відміну від саповских. Думаю тепер зрозуміло чому власники СДЛ досить активно використовують цю біржу посилань.
Кількість сайтів в системі вже перевалило за 125 тисяч і хоча це в 2 рази менше ніж налічується в сапі, але самі розумієте якість сайтів в Mainlink на порядок вище. Так от власне вимоги до ресурсів системи:

— Ресурси повинні мати як мінімум один відкритий лічильник для перегляду інтернет-статистики.
— Сторінки не повинні бути заборонені для пошукових роботів (у robots.txt, ні на рівні ip-фільтрів).
— На сторінках необхідно розміщувати серверний-код по мірі покупки посилань (або відразу до покупки). Робот MainLink регулярно сканує ресурси на наявність посилань, куплених на сторінках сайтів системи.
— У будь-який момент часу ви можете призупинити прийом нових заявок, залишаючи сайт з посиланнями від старих і перевірених партнерів.

Ну а що мені подобається по оплаті, так це те, що мінімальне розміщення посилання — це 1 місяць, на відміну від тієї ж сапи, де посилання можна купити і на день. Ніж багато і користуються, є навіть певні махінатори, типу мигальщиков. Коротше самі розумієте, що пошуковим системам не дуже подобається, коли посилання на сайті швидко змінюються — сьогодні була одна посилання а завтра яшка зайшов знову і бачить: ого, а де ж ссыль ? .

З одного аккаунта ви можете продавати посилання, так і купувати їх для своїх проектів. Одним словом, всяких корисних фішечок на MainLink, ви знайдете достатньо, та й все начебто просто — від реєстрації до додавання сайтів в систему, так що розберетеся самі. Ну і як ви зрозуміли, в систему приймаються сайти не тільки на платних хостингах і домени 2-го рівня, але і блогспот і ЖЖ і т. д.
Зайва копійчина вам не завадить?
Якщо ні, то коли ви знаєте що треба робити (знайдіть ссыль у статті на MainLink і спробуйте пройти реєстрацію за півгодини ? ).

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті