SEO–статті – найважливіший засіб для просування і розкручування сайтів. Тому необхідно довіряти їх написання перевіреним і досвідченим людям — професійної компанії або фрілансеру.
Найчастіше великі організації і підприємства звертаються за допомогою в сфері SEO-оптимізації до професійних компаній і фрілансерів. І це неспроста:
— Краще довіряти таку важливу і відповідальну роботу справжнім професіоналам.
— Займатися ЅЕО–статтями самому – справа досить важка і вимагає великої кількості вільного часу. Крім того, щоб написати якісну статтю, необхідна практика. Однією теорією тут не обійдешся.
Так що все-таки необхідно розібратися, кому можна довірити просування сайту, а від кого краще триматися подалі. Адже від вашого вибору залежить майбутнє вашого сайту.

Почати варто з хоча б часткового ознайомлення зі сферою ЅЕО. Ви повинні у загальних рисах знати, про що йдеться, і що ви будете замовляти. Адже дуже важливо розуміти, що ви отримаєте в результаті роботи по просуванню нового сайту. Відразу ж вам належить встати перед вибором: «фрілансер» або «компанія». Це дуже важливе питання, і кожен з варіантів має свої недоліки і переваги. Якщо ви вибираєте перший варіант, ви витратите менше фінансових коштів, але велика ймовірність того, що ви натрапите на безвідповідальної людини, який виявиться просто шахраєм.

Але якщо все-таки ви вирішили ризикнути і заощадити гроші, перш ніж замовляти статтю, перегляньте портфоліо потенційного виконавця, почитайте відгуки, рейтинг і коментарі. Отримайте якомога більше інформації про цю людину. Якщо ж ви вирішили довіритися компанії, з’ясуйте реквізити фірми, контактні дані, не соромтеся перевіряти будь-яку інформацію про обрану вами організації. Обов’язково уважно читайте договір. Якщо якийсь із пунктів вам незрозумілий, отримаєте пояснення представника компанії. Ніколи не виконуйте повну оплату послуг, які надає організація. У випадку з оплатою праці фрілансера, скористайтесь так званої «безпечною операцією».

Якщо вибраний вами виконавець обіцяється підняти рейтинг вашого сайту до небес за короткий час, не вірте. Професіонали своєї справи конкретно розкажуть вам, скільки часу знадобиться для просування, якими будуть результати. Пам’ятайте, що, якщо виконана робота не влаштувала вас з якихось причин, ви маєте повне право просто не платити за неї.
Але, навіть якщо ви довіряєте оптимізацію перевіреним і знаючим людям, то все одно, левова частка результату залежить від вас! Досить важко зробити ідеальний сайт покладаючись лише на свої сили, як не крути, а доведеться щось замовляти на стороні. У кінцевому рахунку, саме від розкрученості Вашого сайту і залежатиме розмір заробітку в інтернеті, який буде з нього отримано.

Схожі записи

  • Деякі відомі Seo міфи
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • Може SEO збільшити трафік сайту?
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.