В даний час, пошукові системи починають все більше уваги приділяти не просто наявності тексту на сайті, а його якістю. Глибина перегляду сайту і показово відмов — це далеко не повний перелік того, що враховується пошуковими і в якійсь мірі впливає на позиції сайту в пошуковій видачі і може завадити вийти в топ. Для того, щоб відвідувачі залишалися на вашому сайті, а не залишали просто тому що не знайшли необхідної інформації, ви повинні приділити особливу увагу розміщують текстів. По статистиці, приблизно 80 відсотків відвідувачів побіжно переглядають сторінки сайту, перш ніж зупиниться на конкретному випадку. Так що вам необхідно постаратися зробити так, щоб привернути увагу кожного користувача мережі інтернет. Отже, яких помилок вам необхідно уникати:

— Перша помилка

Не потрібно розміщувати флеш на головній сторінці сайту. Багато вебмастера думають, що це дуже сучасно і модно. Однак насправді всі користувачі відчувають незручності і шукають відразу кнопку, яка дозволяє пропустити перегляд ролика. Так що, якщо на шляху до отримання необхідної інформації буде стояти флеш, то користувач, швидше за все, покине ваш інтернет ресурс.

— Друга помилка

Заголовок сайту неправильно складений. Перш ніж читати якусь статтю, користувач в першу чергу зверне увагу на заголовок. Якщо заголовок здасться цікавим, то тоді користувач затримається на сайті. До того ж заголовок відображає саму суть статті і дозволяє знайти саме ту інформацію, яку він так довго шукав. Якщо заголовок не відображає суть написаного в тексті, або не буде змістовним, то кількість відвідувачів різко скоротитися. Навряд-чи довго затримається на такій статті як створення сайтів спб, якщо побачить що на головній сторінці взагалі немає ніякої інформації про створення і просування сайтів. Впевнений, що і ви не додасте значення статті з галузі медицини, яка буде розташована на сайті де зібрані анекдоти ?

— Третя помилка

Головна сторінка сайту починається з привітання. Відвідувач, потрапляючи на сайт, в першу чергу бачить напис “Ласкаво просимо”. Це звичайно красиво, але безглуздо. Адже людина прийшла до вас саме для того, щоб отримати інформацію, а не подивитися на ваше привітання. Відразу необхідно продемонструвати користувачеві всі переваги сайту. Так сказати, покажіть спочатку все, чим можна похвалитися.

— Четверта помилка

Забули поставити ключові слова. Ось це вже непрощенна і груба помилка, яка може вам дорого обійтися. Велика частина аудиторії прийде до вас в якості результату пошукових запитів. Якщо пошуковий робот визначить місце вашого сайту десь у третій сотні позицій, то шанси, що до вас прийде відвідувач, практично нульові. Так що необхідно правильно скласти словосполучення та фрази, за якими користувач знайде ваш сайт в інтернеті. Про те, що текст повинен бути унікальним писати не будемо, це і так розуміється як одна з головних вимог.

— П’ята помилка

Сторінки перевантажені зайвою інформацією. Не слід пробувати на одну сторінку ставити безліч інформації і різні опції. У подібному випадку увагу розсіюється, і вони швидко втомлюються. Розбивайте текст на абзаци, а ключові слова виділяйте жирним шрифтом. Якщо текст досить великий, розбийте його на кілька сторінок. Так буде набагато зручніше.

— Шоста помилка

Текст без інформаційного сенсу. У тексті повинна бути потрібна і змістовна інформація. Якщо текст буде нудним, навіть якщо він корисний, до кінця його ніхто не прочитає. Текст зобов’язаний захоплювати з самого початку і інтригувати з наступним абзацом все більше і більше. Хороша стаття забезпечить зростання трафіку з соціальних мереж і форумів і допоможе зібрати додаткові посилання на сайт.

— Сьома помилка

Ви не повністю приділяєте увагу важливості тексту. Саме текст дає вам можливість володіти цільовою аудиторією і добитися від неї потрібного результату. Це ваша можливість поспілкуватися з багатотисячною аудиторією сайту вашого інтернет ресурсу. Так само наповнення сайту статтями надає пряме вплив на популярність. За змістом ваш сайт буде проіндексований пошуковими машинами.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.