Соціальні кнопки — це такі штучки, на які можна легко натиснути і так само легко запустити потрібну статтю куди Вашої душі заманеться, будь то твіттер, фейсбук, Вконтакті, Однокласники чи Ваша затишна ЖЖ-ка. ? Впевнений, що Ви вже не раз зустрічали їх на різних сайтах і upgoing.ru тому не виключення. Кому цікаво можете споглядати ці самі соціальні кнопочки в самому низу статті. А от сьогодні щось з’явилося бажання зробити крок назустріч Яндексу і скористатися його кнопками, може подарує він за це зайвий трафік для блогу.

Хоча справа звичайно не в любові яндекса і не в трафіку, хоча і це не завадить, а в тому, що до цього вже випробував кнопки яндекса на одному зі своїх блогів. І справа не в тому, що мені сподобалося, а в тому, що на них чиниться натискають і додають статті в свої акаунти соціальних мереж. А раз це зручно, то чому б не змінити це:

на це:

Якщо Ви хочете вставити собі на блог щось подібне, то з радістю поділюся з вами тим, як додати яндекс кнопки. Насправді тут розбереться навіть п’ятирічний малюк. Для початку йдемо в конструктор кнопок яндекса і вибираємо соціальні мережі, які будуть показуватися.

Після чого нам лише залишається скопіювати отриманий код і вставити його туди куди хочете. Як правило це файл page.php, single.php або comments.php куди саме залежить від того, як зверстана ваша тема. Всі! А що ви думали, що буде складніше? Цим мені яндекс кнопки і сподобалися, що зроблено все за принципом ” дешево і сердито.

Та й користуватися легко. Припустимо ви прочитали наступну новину:
Хостинг-компанія Inferno Solutions дарує знижку 25% на весь термін оренди будь-якого Windows VPS в Німеччині, тим хто замовить віртуальний сервер до 1 серпня! Код знижки: WIN25, ну і всякі там подробиці і захотіли їй поділитися. Тиснемо прямо на кнопку соціальної мережі, або вибираємо в «поділитися» і все, новина вже у вашому акаунті. Зрозуміло якщо аккаунт був відкритий в браузері ?

А от якщо ви вперто не можете ввійти, може варто купити ліцензію антивіруса, купуйте тільки те, чим будете користуватися. А то я купив ліцензію на Outpost Security Suite Pro, після того, як підчепив троянчика і мені ломанули блог, а потім друг мені підігнав інший антивірус, на якому зараз і сиджу — Symantec Endpoint Protection.

Чому яндекс зробив свої кнопки?

Відповідь на це питання лежить на поверхні — для того, щоб збирати інформацію про уподобання користувачів, адже поведінкові чинники зараз все більше і більше починають враховуватися пошуковими системами. Та й гугл не так давно анонсував свою кнопку +1.

Ставити кнопки соціальних мереж на сайт?

Дивно, ви все ще задаєте собі це питання? Пора б вже давно на нього відповісти і трохи повернутися в бік користувачів. Якщо зручно Вашим читачам, то чи не це визнання того, що ти хоч щось робиш корисного ? Хоча насамперед, пишіть гарні і потрібні статті, а соціальні кнопки справа другорядна. Головне щоб у читача виникло бажання поділитися статтею, а куди і на яку кнопку натиснути, це його труднощі.

Схожі записи