Деякий час тому я тестував одну програму по роботі з графікою, і якщо трохи напружити звивини, то можна здогадатися що називалася вона FSCapture. Тільки от невдача закінчився у неї місячний строк на який її дають потестить, і баста… А прога дуже сподобалася, але платна версія стоип 20$, власне не дуже велика сума, але ви розумієте психологію російської людини: «Навіщо платити, якщо можна взяти задарма» :)). В цьому відношенні інтернет тим і хороший, що на його просторах можна знайти не один seo-підручник і дізнаватися нове абсолютно безкоштовно. Навіщо купувати книгу, з якої тобі може знадобитися кілька глав? Хоча деякі книги я все-таки купив, але знову-таки за наводкою інших блогерів.

Полазив по нету годинку і не знайшов ламаної проги, а тому після того як з’ясував що нові версії, які стоять грошиків не сильно вже відрізняються від старих безкоштовних, вирішив розпочати останню безкоштовну версію — їй виявилася 5.3. Коротше програмою дуже задоволений, але якщо ви мені порадите щось краще, то буду дуже радий.

Власне що вона може? Так багато.
Це і захоплення вікон, об’єктів, повного екрану, прямокутної або довільної області , захоплення веб-сторінок в браузерах.
Вибір мети (внутрішній редактор, буфер обміну або файл), куди буде відправлено захоплене зображення.
Вбудований редактор, що дозволяє змінити розмір зображення і полотна, обрізати, повернути, налаштувати яскравість, контраст, гаму, різкість і так далі…
Можливість зберігати отримане зображення в форматах BMP, JPEG, JPEG2000, PNG, GIF, TIFF, TGA, PDF. Можна відправити захоплене зображення по електронній пошті.

Одним словом якщо почати перераховувати що можна зробити в цій маленькій і простенької програмкой, то це далеко виходить за рамки того, що мені власне треба.

Ось наприклад я 5 хвилин повыделял то що перше потрапило на очі:

ну або

можна, наприклад, обрізати краю, як завгодно, н-р:

Одним словом можливостей для польоту фантазії предостатньо.

Якщо ви серйозно почали займатися просуванням блогів, то однозначно рекомендую ще одну програму — Yazzle, досить таки корисна штука для аналізу конкурентів, ну і для ряду інших цілей. Ну і для розвантаження можете прочитати про те, як мені помилково прийшов платіж на 5000$ на електронний гаманець. Ось це мене трохи удар не вхопив ?

Схожі записи

  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Програма для розкрутки сайтів — яку вибрати?
  • Як скачати відео з YouTube