Не знаю як Вам, але мене низька швидкість інтернету просто бісить. Особливо коли виходить, що ти платиш за певним тарифом, який передбачає що вона повинна бути значно спритніше. Але чомусь швидкість інтернету нижче заявленої, а може здалося?

Низька швидкість інтернету — шукаємо причини.

1. Заплуталися в цифрах. Насамперед на повільну швидкість грішать ті, хто не особливо розбирається в тому, як вона вимірюється. Наприклад, у Вас зараз підключений тариф, за яким провайдер обіцяє вам 2Мб/сек. Багато очікую, що швидкість скачування буде саме такою і впадають в шок, коли реальна швидкість інтернету куди менше — скачування йде в діапазоні 220-300 кб/с. Ну як же так, адже це в 10 разів менше. Насправді, все тут вірно, Тому що швидкість скачування і підключення не збігаються.
А ось якщо у Вас при цьому тарифі скачування йде зі швидкістю 100 Кб/с, то це вже дійсно недобре і потрібно шукати причину чому швидкість інтернету мала.

Як визначити, яка у вас швидкість інтернету:

Так, щоб у вас відразу не з’являлися зайві питання, типу як дізнатися швидкість інтернету, дам вам ссилочку на один із сервісів. Загляньте на speedtest.net і пройдіть тест, після чого у вас на руках будуть якісь конкретні цифри. Адже важко буде щось пояснювати просто використовуючи фрази » у мене повільно вантажаться сторінки або типо того. А от якщо ви зателефонуйте провайдера і скажете: «Вибачте, у мене за тестами швидкість така-то, а плачу за таку-то» ?

Швидкість скачування можна легко подивитися ще просто запустивши торрент клієнт. Принаймні я орієнтуюся, перш за все на нього.

2. Застаріле обладнання на комп’ютері. Досить часто доводиться зустрічатися з ситуацією, коли хтось підключає досить шустрий тариф, але швидкість інтернету залишається низькою, сторінки вантажаться повільно і так далі. На жаль, але найчастіше комп’ютер якому 5-7 і більше років просто не може потягнути високу швидкість по причині низької пропускної здатності обладнання. Це може бути і стара мережева карта і пропускна здатність материнської плати, навіть старі, або криво поставлені драйвери можуть серйозно обмежити швидкість інтернету.

Як перевірити? Просто підключіться до мережі з ноутбука або іншого комп’ютера (нового) і подивіться яка буде швидкість. Якщо вона тут же підросла, то вам потрібно робити апгрейд комп’ютера.

3. Підключені програми «з’їдають» трафік. Істотно сповільнювати швидкість завантаження веб-сторінок можуть і різні програми, які забирають частину трафіку. Наприклад, якщо в Windows включена опція «автоматичне оновлення», а якщо в добавок «автоматичне оновлення» включено ще біля десятка програм, то в певні години низька швидкість інтернету стане для вас реальністю. Іноді достатньо просто запустити торрент завантаження, щоб повністю зупинити завантаження веб-сторінок у браузері.
Не зайвим буде відзначити що істотно сповільнювати швидкість можуть і «шкідливі програми», частіше перевіряйте жорсткий диск на наявність шкідливого ПО, оновлюйте антивіруси і контролюйте трафік мережевих додатків.

4. Технічні проблеми провайдера. Як тут не крути, а якщо пропускна здатність каналу «заповнена під зав’язку» то зниження швидкості відчують на собі багато. Особливо це відчувається в годинник пікового навантаження» а ось у нічний час швидкість істотно підростає.

Причиною зниження швидкості інтернету може бути будь-яка з перерахованих вище причин.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.