Для початку інформація для вебмайстрів:
Inferno Solutions: Адміністровані VPS в Україні за неймовірно низькими цінами! ISP Manager + 30$ на рахунок в якості бонусу (код ISP+30) + переїзд БЕЗКОШТОВНО!

Ну а тепер про ще один спосіб, яким розводять на бабло народишко.

Упевнений, що вас хоча б раз закидало на якийсь сайт знайомств, реклама зустрічається досить часто, та й не дивно адже бажаючих заробити на лохах ще багато. А деякі схиляються до думки, що і сам Бог велів кинути на бабки потенційних перелюбників і блудників ?

Не збираюся нікого в цій статті агітувати заробляти цим способом, вже вибачте мене за консерватизм, але мені більш близькі способи заробітку без кидалова. Хочеш знайти собі партнера для сексу? Краще відірвися від компу і витягни свій жирний зад на вулицю, подивись на людей, так себе покажи — дивишся і не знадобитися тобі більше ці сайти знайомств. Ну а для тих, хто все ж хоче розлучитися з баблом проведу маленький експеримент.

Дивно стало свербіти між ніг, писар, яндекс — допоможи. Оп-па попався на очі сайтец знайомств eroplaneta.com ух-ти більше 500 ого по Мінську. Реєструємося. Ну так, хіба адже шкода 5$ за доступ до бази безвідмовних дівчаток ? Тим більше там такі апетитні панянки на головній:

І як ти думаєш, скільки з них ти знайдеш в реальності?
Ну а поки ти думаєш, пограємо з тобою в одну гру — знайди десять відмінностей в картинках ? Заходжу на той же сайт, але вже з німецького IP-адреси і що ж я бачу:

Картинки клікабельні, так що сміливо тисни і спробуй знайти десять відмінностей ?

Як бачите, сайт зроблено для того, щоб збирати бабло з лохів і ніякої очікуваної інформації всередині ви не отримаєте. І для того, щоб це зрозуміти нам не потрібна була ні реєстрація, ні CMS-ки.

А як ви ставитеся до такого виду заробітку?

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.
  • Біржа динамічних ставок Futuriti — для кого заробіток, а кому й просто адреналін 🙂